Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább, folytassam?

Nem bírom tovább, folytassam?

Figyelt kérdés
Diétázom azért hogy a bőröm szép legyen (perricone diéta), de nagyon nehéz mert egyfolytában éhes vagyok és kizabálnám a hűtőt. Nem a testsúlyom miatt az normális 170 56, csak a bőröm miatt, de néha szószerint azt érzem elájulok. Egy fiúnak szeretném megmutatni hogy jó csaj vagyok, mert megsértett, és én utálom ha becsmérelnek és nem szeretnék több beszólást kapni senkitől. Homokóra vagyok, a mellem még nagy, de fennt már a vállam kicsontosodott, hasam tök lapos. Sportolni nem merek, mert annyira keveset eszem hogy nem akarom azt is ledolgozni. Folytassam, vagy mit ajánlotok.
2010. aug. 11. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem ezt a diétát,de ha nem bírod, majd elájulsz akkor inkább ne csináld,mert több kárt teszel magadban,mint amennyi a haszon belőle. Inkább más módszerrel szépítsd a bőröd! igyál sok folyadékot,használj jó minőségű bőrápoló termékeket, ne egyél túl fűszeres kajákat.
2010. aug. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ilyeneket ehetek: teljes kiőrlésű kenyér (semmi pékárú, vagy fehérkenyér), halak, máshús nem, semmi édesség, csak víz és kamilla tea, zab, zöldség, gyümölcs
2010. aug. 11. 20:10
 3/6 anonim ***** válasza:
én azt ajánlom h sportolj,menj el aerobicra vagy kondi terembe ahol tudnak segíteni h szép legyne a bőröd és egyél úgy h jól lakj de ne az h degeszre etted magad ....
2010. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen ieneket ehetsz ...
2010. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rossz a diétád,különben nem éheznél.

Kalóriatáblázatot használsz hozzá?Elég fehérjét eszel?Mert ha nem az egész diéta semmit nem ér,csak leépíted az izomzatod ennyi.Ez a diéta okozza a plöttyed bőrt.2g/tskg fehérje,szénhidrátnak meg párolt rizs kell ilyenkor.A hal jó,de ehetsz csirkét,tojást,túrót.És ihatnál 100%os tejsavó proteint is,főleg ha rád jön az ehetnék.

Ha a bőröddel van baj,miért nem mész el bőrgyógyászhoz?Ha pattanásos az aknenormin rövid idő alatt helyrehozza.

És a teljes kiőrlésű kenyér is pékáru,de ilyen testsúllyal simán ehetsz akármit.

A kérdésre a válaszom:Így ne folytasd!

2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És ha egy másik fiú azt mondja, milyen piszkafa vagy, akkor nekiállsz "csak azért is megmutatni, hogy nem" egy hízókúrának? Ne mások véleménye, ízlése szerint akarj kinézni, Te érezd jól magad a bőrödben - most ugyanis egy kis bugris miatt éhezel! Egyébként tényleg semmi baj a súlyoddal, talán még egy kicsit hízhatnál is. Egyél rendesen, ne kínozd magad egy kis senki miatt!
2010. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!