Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Japánosok! Hogyan folytassam...

Japánosok! Hogyan folytassam tovább? A többi lent

Figyelt kérdés
Három hónapja tanulom a japánt.Internetes oldalak segitségével próbálok előre haladni.A hiragana meg katakana táblázatokat megtanultam és az alapvetőbb dolgokat mint például a bemutatkozás,azt már tudom.Az lenne a kérdésem hogy hogyan haladjak tovább?A kanjitanulás mellett mit kellenne tanulnom?Ha valaki tudna ajánlani nekem valami leckéket vagy jó oldalt online azt megköszönném.Előre is köszönöm a segitséget :)
2011. aug. 1. 19:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiss Sándorné Székely Ilona: Japán nyelvtani összefoglaló.

Ha esetleg még nem lenne meg neked, szerezd be! Szerintem ez kötelező darab a japántanuláshoz. Én elég sajátos módon tanulok, szövegeket próbálok elolvasni és értelmezni. Közben kikeresem az írásjeleket, ha szükséges, és ha nem világos a nyelvtani szerkezet, akkor a fenti könyvben utánanézek.

2011. aug. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy irtál:) Megpróbálom beszerezni a könyvet.
2011. aug. 1. 20:19
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedd le a Rosetta Stone programot és a japán nyelvi fájlt!

Az interaktív és nagyon jó. Persze nem csak japánhoz. :)

2011. aug. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!