Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tűsarkú cipőben hogy lehet...

Tűsarkú cipőben hogy lehet közlekedni?

Figyelt kérdés
Gondolok a régi fajta buszokra a mozgólépcsőre. Van egy de azzal csak a közértig jutottam el mert félek hogy beleakadok valamibe és pofára esek
2010. aug. 11. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
9%
Sehogy, csak ünnepre kell felvenni.
2010. aug. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Abban szeretnék menni majd évnyitóra, de itthon öltöznék fel nem a suliban akkor egy cipő az útra és egy meg a suliba az meg úgy nem jöön be :(
2010. aug. 11. 16:20
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat járkálsz benne (esetleg otthon gyakorolsz), és már magabiztosan tudsz benne menni, nem érzed, hogy kitörheted a bokád, beleakadhatsz valamibe, akkor akárhova fel tudod már venni. Nekem sosem okozott gondot még, egyetlen egyszer akadt be valahova a sarkam, de akkor is jót nevettünk csak rajta, aztán mentünk tovább (társasággal voltam). Igaz nem pesti vagyok, de ott is metróztam már tűsarkúba, szerencsére nem volt belőle gondom. Mozgólépcsőn meg ha félsz, hogy beakad, akkor egy picit pipiskedni kell.
2010. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
sehogy nem lehet közlekedni benne, keress inkább egy rendes cipőt, ne ilyenekben kínlódj
2010. aug. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én tudok menni benne, de egyszer megesett h beleragadtam a mozgólépcsőbe XD elég ciki volt, de mondjuk nem volt olyan látványos, viszonylag diszkréten ki tudtam rángatni. viszont láttam már olyat h a nőcinek lerántotta a tűsarkúját a mozgólépcső :D

22L

2010. aug. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!