Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tisza cipőben, ruhában jártok?

Tisza cipőben, ruhában jártok?

Figyelt kérdés
2011. júl. 27. 13:09
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az már rég nincs. Kb a kőkor óta.
2011. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
igen ruhaban. az elso jol mondja, tiszacipot csak a gyokerek hordanak. nagyon gagyin nez ki
2011. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

[link]


ajánlom az előző két válaszoló figyelmébe az oldalt! :)

én hordok cipőt. szerintem nagyon modernek és a mai divatnak megfelelőek a mostani darabok, nagyon szépek :)

nem mellesleg kényelmesek és jól bírják a gyűrődést :)

Nálunk a gimnáziumban is sok emberen látok,illetve a baráti körömben is.

2011. júl. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
drága 20 ezret biztos nem adnék érte
2011. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
mármint a cipőkért
2011. júl. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 hot_kiss ***** válasza:

Nekem nincs, de ha lenne rá pénzem, akkor egyet biztosan vennék.

Az első kettő meg gyökér, mert gondolom kis konzerv mániások -_-+

2011. júl. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem, azt is gyulolom. csak egyszeruen nem hordok ilyen tucatcipoket, nem akarom azt latni hogy egy csomoan rajtam kivul ugyanezt hordjak. en levist, suprat es vans t hordok ezek az izek helyett
2011. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nem, nem mindenképpen kell majd egy. voltunk a Kerekes band koncertjén, és ott kisorsoltak egyet, de sajnos nem nyertem meg:-(

Anyumhoz bevittek egy csomó cipőt, hogy adja el, és volt köztük egy magas szárú Tisza is, a poén a dologban, hogy van vagy 15-20éves, és soha nem volt hordva, szerintem már muzeális darab.

2011. júl. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 hot_kiss ***** válasza:

MrMultiErudite ~ olyat szakadtam rajtad. Majd bepisiltem. (:

"nem hordok ilyen tucatcipoket" "en levist, suprat es vans t hordok". EMBEER! Hát akkor ezek mik ha nem tucatcipők? XD

Egy Vans vagy Supra előbb tucat, mint egy Tisza. Bocs, hogy megsértem a kis lelked.

2011. júl. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erdekes, en meg senkin nem lattam olyan cipot mint ami nekem van, se itthon se kulfoldon. ezt a supra-t meg itthon nem is fogom egy ideig, mivel ezt nem is lehet seholsem kapni meg, csak a tengerentulon. es ahoz hogy vegkepp, meg a markat se lehessen tucatnak hivni nincs kedvem 120.000 huf-t aldozni egy guccira
2011. júl. 28. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!