Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem hordanak az...

Hogyhogy nem hordanak az emberek parfümöt?

Figyelt kérdés
Természetesen, vannak néhányan (talán 1-5 százalék), de a többség nem. Azt se lehet mondani, hogy ez valami őrült drága dolog, 5-10 ezer forintért egész jó dolgokat kapni és hónapokig megfelel. Szerintem jól használva ezeket igazán fel tudjuk dobni a környezetet (a jó használat fontos). Mégis, alig-alig használnak illatokat az emberek a mindennapokban, érdekes.

2020. nov. 26. 10:27
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
19, érdemes megnézni a (nemzetközi) értékelő oldalak pontszámait (fragrantica, basenotes), meg fogsz lepődni, szívesen! De a fent említett kremmania magyar értékeléseket is. Nem kell h*lyeségeket válaszolni.
2020. nov. 28. 12:19
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Szállj fel a tömött metróra, buszra. Pár éve már stabilan La vie est belle, Good Girl egy csomó lányon, nőn (nyáron meg a Light Blue, a Pink Sugar szerencsére eltűnőben), mértéket nem ismerve. És ezek nem is hú de olcsó parfümök.

Ahogy valaki már írta, az egyszemélyes tapasztalatodat nem kéne egyetemesnek kivetíteni. Ennyi erővel én meg ügyintéző vagyok, turizmusban is dolgoztam még a nagy tömegek idején, plusz tömegközlekedtem, szóval ezer embernek legalább 3-4x-esével találkoztam. Mégse állítom, hogy MINDENKI parfümözik. Csak éppen annál jó eséllyel többen, mint amennyit itt állítasz. Túlzásokba esel, mert neked nem tetszik, hogy nem fújja magát rommá MINDEN egyes nő. Szerintem meg se érzed az enyhe illatokat. Ami egyébként jó, ezek szerint nem mászol az aurájukba, de attól még igenis használhat parfümöt, hogy TE nem érzed - nem csak a bűzölgő, fojtogató illatfelhőt nevezzük parfümhasználatnak, kultúrát emlegetni meg végképp nevetséges, ha valakinek ez az etalon.

2021. jan. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nekem jól esnek a jó illatok. Ma hetek után egy férfin éreztem nagyon jó kis férfias illatot. Jól lehetett érezni kb. 2 méterről is, semmi tolakodó nem volt benne, igazán kellemes dolog volt. Egész sokat vagyok munka miatt most is emberek közt egy százezres városban, kereskedelem miatt. Rendkívül ritka élmény volt, tehát az álláspontom megmaradt, talán nem baj. De itt volt hasznos válasz is: tapasztaltam, hogy a válaszolók többségének nem sok fogalma van a parfümökről és különösebb gond nincs is ezzel.
2021. jan. 19. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!