Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyhogy nem hordanak az...

Hogyhogy nem hordanak az emberek parfümöt?

Figyelt kérdés
Természetesen, vannak néhányan (talán 1-5 százalék), de a többség nem. Azt se lehet mondani, hogy ez valami őrült drága dolog, 5-10 ezer forintért egész jó dolgokat kapni és hónapokig megfelel. Szerintem jól használva ezeket igazán fel tudjuk dobni a környezetet (a jó használat fontos). Mégis, alig-alig használnak illatokat az emberek a mindennapokban, érdekes.

2020. nov. 26. 10:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%

Nem akarok bunkó lenni, de a normális parfüm nem olcsó, már már luxuscikk ebben az országban. Azért azt nem mondanám, hogy 5-10 ezerért olyan kiváló illatokat árulnak, sőt. A parfümnek meg ugye az lenne a lényege, hogy jó illatú legyen az ember, esetleg az önkifejezés eszöze is lehet.


Nem igazán van értelme ócska szagú, tömeg pacsulikkal büdösíteni magát bárkinek, csak azért mert az az olcsó. Az én orrom kifejezetten értékeli, ha valaki nem teszi.Persze, lehet kapni ilyen olcsón is 1-2 elfogadható illatot, de az a kivétel.

2020. nov. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
34%

Az 5-10ezres parfümök még bőven gagyi kategória.

Én csak szimplán nem találtam még meg az illatomat, illetve volt egy osztálytársam, aki mindig annyira erős parfümszagú volt, oklendeztunk mögötte. Megfogadtam, hogy sose leszek ilyen..

2020. nov. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Egyetértek az első hozzászólóval. Nagyon ritka az olyan 5-10 ezres parfüm, ami nem tömegcikk, nem futok bele úgymond minden sarkon, mert ez is baromi idegesítő ám, bemesz egy terembe és pl minden nő ugyanolyan illatú. 😀


Az meg hogy 20 ezer egy 20 ml üvegcse normális, tartos, jó illat, ami illik az emberhez, és kB 20 fújásra elég, az nekem nonszensz.


Én egyébként illóolajokat használok, sokkal olcsóbb, tartósabb és lehet kevergetni az illatokat, nagyon izgalmas

2020. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
46%
Én hordok, mindég van a táskámban.
2020. nov. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Megint egy olyan kérdés, ami egyszemélyes tapasztalaton alapul - és a kérdező ezt az egyetlen adatot extrapolálja.


Bullshit!


Nálunk az irodában a lányok 100%-a használ parfümöt.

De nem fogom kiírni kérdésben, hogy a nők 100%-a parfümhasználó....


Remélem, érted!

2020. nov. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
47%
Én inkább fordítva látom. Az a ritka, ha valaki nem használ parfümöt. Az én környezetemben szinte minden nő és férfi használ parfümöt.
2020. nov. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell állandóan parfümöt használni és illatfelhőben úszni,mert neked ez jön be. Nálam ennek alkalmi jellege van és ha rendes parfümről beszélünk,az messze nem ez az árkategória,de nem ez a lényeg. Ha 5 Ft. lenne sem használnám napi szinten,mert nem akarom az alkalmi jelleget levinni a hétköznapok szintjére.
2020. nov. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
66%
🤔 En azert nem szoktam, mert nincs hova mennem. 🤔
2020. nov. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
34%
Ugy, hogy az emberek nagy reszenek nincs havi 20e ftja ilyen felesleges kiadasra.
2020. nov. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
79%
De hát neki ez a fétise,miért nem értitek? Van aki szerint igénytelen minden nő,aki nem jár állandóan alkalmi ruhában, aztán egy másik a harisnyára esküszik,megint másik szerint undorító ha nem mindig mindenhol vagyunk tükörsimák. Van ugye a bundafétises,őt már szerintem mindannyian jól ismerjük. Rendesen összefújta a szemetet a szél ezen az oldalon! L.
2020. nov. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!