Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vállalnátok a ronda fogatokat?

Vállalnátok a ronda fogatokat?

Figyelt kérdés

Sajnos egy kiskori baleset miatt elöl furán nőtt ki a fogam. Kicsit fel van csúszva az ínyembe az egyik, és ezért hézagos :S De nem ilyen kicsi, csak közelről látható, hanem háát... (amúgy nem sárga vagy szuvas, tök egészséges, csak ferde :/) Ezért még a barátaim előtt sem merem kinyitni a szám, általában úgy beszélek, hogy elfordulok, mert úgy nem látszik. De annyira kellemetlen. Szerintetek nagyon lenéznének, ha meg tudnák milyen a fogam? :S (Egyébként a fogszabályzó már készülőben van, úgyhogy kb. egy év múlva helyre lesz hozva, dehát addig beszélnem kell valahogy :S)

14/L


2010. aug. 10. 23:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
dehogygáz:) nekem is elég összevissza vannak de senkit nem zavar engem meg végképp nem pedig rengeteget mosolygok meg nevetek:) nekem is lesz vmikoor fogszabim de nem láthato:P és amugyis neked mire annyi idős leszel mint én most már nagyon szép rendezett lesz szoval örülj:)) 16l
2010. aug. 10. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ha eddig is volt ez az állapot,akkor miért pont a fogszabi előtt nemsokkal változtatnál? megértem a takargatást,tudom milyen, énis ilyenvoltam. szerintem ezt a gátlást hogy felszabadultan beszélj,nevethess stb,nem lehet feloldani már ilyen gyorsan. a fogszabi viszont meghozza majd, ahogyan hozza helyre egyre jobban visszanyered a bátorságot és jólesz=) ^^
2010. aug. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ebben semmi gáz nincs, erről tökre nem te tehetsz, fogszabi majd rendbe hozza :)
2010. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
párom elhanyagolta azért csúnya mégse szégyelli, jó pasi attól, és nem a fog a legszembetűnőbb. és aki ezért lenéz az bekaphatja
2010. aug. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!