Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fehérítettétek már a fogatokat...

Fehérítettétek már a fogatokat házilag?

Figyelt kérdés

Fehérítettétek már a fogatokat házilag? Ha igen, akkor hogyan? Mindenféleképpen csak megbízható módszer érdekel,ami nem károsítja a fogzománcot.

Engem a házilag használható, Crest Whitestrips classic (fogfehérítő),vagy a Dr. Fresh fogfehérítő szett vagy a

Blend-a-med whitestrips fogfehérítő érdekelne.

Persze biztos, hogy vannak másfajták is, többek között ez is érdekelne. Ki milyen eredményt ért el vele, milyen fajtával, hány szett, vagy készlet kellet a fehér fogak eléréséhez,stb?

Amik nem érdekelnek a szódabikarbónáz víz stb, mert tönkreteszi a fogzománcot.....


2009. dec. 20. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Minden fehéritési módszer tönkreteszi a fogzománcot, mert a fog a benne levö mésztöl sárgás, akinek (magától) hófehér, annak mészhiányos. A mész az, amitöl kemény a fog, akinek kevés, annak nagyon lekopik a foga.

A fehéritök a meszet oldják ki, ezért lesz fehér, viszont lassan de bizotsan elfogy a fogad is. (A fogorvosok meg nem bánják, mert igy több betegük lesz = több kereset.)

2009. dec. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szódabikarbóna>fogkefe>fogkrém>fogmosás, max heti 2-3 alkalom, 2 hónap fúlva fehérEBB ;) nekem ez vált be!!
2009. dec. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És félév múlva nincs fogzománc- lehet szép fehér protézist csináltatni....
2009. dec. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én Crest Whitestrips Classicot használtam... nekem nem fehérítette ki teljesen a fogaimat, de azért pár árnyalattal szebb lett. :)

A Dr. Fresh-t most fogom megrendelni, ha minden jól megy. :) Nagyon kíváncsi vagyok rá, ha túl vagyok rajta, megírom, mi lett. :D

2010. febr. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én rendeltem Dr. Fresh-t, már ki is próbáltam...mondjuk még csak a 3. napnál tartok, de őszintén megmondva nem sok változást látok...lehet, hogy ha a kezelés végére jutok más lesz a helyzet...legalábbis remélem:)

Viszont nagyon sok fórumon olvastam a Dr. Fresh-ről, hogy több embernek is kimarta az ínyét...A géltől kifehéredett, majd később besebesedett....így én vettem egy vékony smink ecset féleséget és azzal kenegetem a fogaimat...a sínt ami a csomagolásban van nem használom, mert azzal a gél hozzáérne az ínyemhez és nagyon nem szeretném ha kimarná...Szóval aki ilyet használ, erre figyeljen...

2010. ápr. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A Dr.Fresh nekem is megmarta az ínyem, úgyhogy nem is csináltam végig a kezelést, viszont az Ionic White nálam működött. Egy kevés érzékenyéget tapasztaltam, de az rögtön el is múlt a kezelés után.
2010. jún. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!