Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért néznek? (lent)

Miért néznek? (lent)

Figyelt kérdés

akárhova megyek mindíg megnéznek,nem csak a pasik,a nők is.

Nem érzem magam szépnek,krumpiorrom van,és nem vagyok modellalkat,van rajtam pár kiló.

Ilyenkor mindíg azt hiszem,hogy kilátszik a melltartóm,vagy szétáll a hajam vagy egyéb ciki dolgok.De miért nézhetnek?

És hogy küzdjem le ezt,hogy mindíg azt hiszem,hogy valami hülyén néz ki rajtam?


2010. aug. 9. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:
71%
Nem néznek, csak azt hiszed. Az embereket pont nem érdekli mi van rajtad, ha néznek sincs semmi, nézni emberi dolog! A szemünk nem dísznek nőt a fejünkre. Képzeld ha elsétálnál előttem néznélek... Fura nem? Engem is zavart, most is néha de rájöttem, hogy pont úgy kell lesz*rni az egészet mint bármi mást. Törődj csak magaddal végezd a dolgod, éld az életed, mindenki ezt teszi.
2010. aug. 9. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

Az, hogy van rajtad pár plusz kiló nem feltétlenül baj. Szerintem nem a nagyon vékony sem a nagyon dagadt lányok a szépek.Én is lány vagyok. Bár lehet nem jól gondolom...:D

szóval szerintem azért néznek mert van egyéniséged mi kihat a külsődre is...a szépséged , attól hogy magadnak nem tetszel mások felfigyelhetnek rád.... szerintem a krumpli orroddal sincs semmi baj, jellegzetes. fogadd el magad úgy ahogy vagy! Ha meg félsz h nem jól nézel ki vagy valami egy picike ksi tükröt rakj be a táskádba

2010. aug. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
megint én vagyok:D az előző csak véletlen megnyomta.. szóval rakj be egy kis tükröt s nyugtasd meg a lelked utána h nincs semmi baj veled...:D s ha esetleg egy kis cikis baki adódik kezeld:) s utána újra a régi pompádban ragyoghatol:D
2010. aug. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nők... első :D
2010. aug. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
én is mindig úgy látom és engem is idegesít:Ppróbálj vele ne törődni!
2010. aug. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet hogy koszos aruhad, vagy kocos vagy..vagy nem vagy eleg divatos.. azert. am a reszletekre figyelj oda szerintem
2010. aug. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!