Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lány tetszik jobban és...

Melyik lány tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés

Első:

[link]


Második:

[link]


2020. okt. 23. 09:49
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
78%

Te komolyan nem látod hogy néz ki? Illetve mivel foglalkozik?

Igen, így beszélek róla, de látom nem érted mit írtam. Voltak anno ilyen nőim, nem nehéz szerezni, ha van pénzed. Úgyhogy igen, lenézem őket. És te ezen ne háborodj fel drágám, ők sem tették, amikor finanszíroztam a kis életüket. Tárgyak, akik bárki számára elérhetőek, HASZNÁLHATÓAK, ha van elég money. Kereslet-kínálat. Örültem.

2020. okt. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem te tuti Kitti vagy xd

"mindenki elfogadna egy ilyen nőt"

Bezony. K urni. Ahogy a 40-es írta.

2020. okt. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
64%

Looool, családi összejöveteleken nagyon ízlésesen mutatna 😂

Ha én nő lennék és tökéletesen úgy néznék ki, mint egy szex baba, a saját szüleim szemébe sem tudnék nézni.

2020. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 A kérdező kommentje:
Egyszerűen csak nem ítélek el olyan emberelet, akik semmi rosszat nem tettek. Itt mindenkiből az irigység és rosszindulat beszél. Na meg persze a megkeseredettség. Szerintem jót tenne nektek egy kis világlátás. Amíg itthon éltem, én is ilyen kis negatív emberke voltam. Bár már akkor sem szidtam ismeretlen embereket. Nektek van még hova fejlődnötök.
2020. okt. 23. 13:41
 45/55 anonim ***** válasza:
81%
Ezt pont rossz helyre írtad kérdező, mert semmi irigység, rosszindulat, megkeseredttség nem beszélt ezekből a válaszolókból. Tényeket írtak, ahogy én is. Te vagy valamiért nagyon elfogult ezzel a hölggyel, javaslom vizsgáld meg magadban, mi az oka, míg mi világot látunk.
2020. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

Áhhááá, szóval te vagy az Atyaúristen, akinek fel van nyitva a szeme, mert külföldön annyi mindent tanult az emberekről.


Hogy irigyek legyünk a másodikra? Milyére? A hús-vér-szilikon arányra a testében? Vagy arra, hogy eladja magát az instagramon? Vagy arra, hogy valójában egy napot se dolgozik? Nem vagyunk irigyek. És igen, ítélkezünk. Mert sok minden kiderült róla az instájából, és életviteléből.

2020. okt. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 A kérdező kommentje:
Inkább világot látok én is. Megkérdeztem melyik tetszik a kettő közül és miért. Erre elkezdték mindennek elhordani a másodikat. Gratulálok.
2020. okt. 23. 13:46
 48/55 anonim ***** válasza:
16%

Akik eleve plasztikáztatják magukat, önbizalomhiányban szenvednek, nem szeretik saját magukat és azt hiszik, hogy majd a plasztikától lesznek valakik.


Az összes műnőnek komoly pszichés problémái vannak.


A KÉRDÉS CSAK KÜLLEMRŐL szólt, nem a többiről. A csak külsőről pedig ez a vélemény született.


Nem vagy okos, kérdező. Hiába próbálod fényezni magad.

2020. okt. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 A kérdező kommentje:
Na bumm, akkor nem vagyok okos. Nem is állottam, csak leírtam a tényeket, miszerint van végzettségem bocs. Itt csak a fröcsögés megy másokról, ez tipikus magyar mentalitás. Én legalább nem írok rosszakat senkire :) nézzetek magatokba, hogy miért éreztek késztetést más emberek lealacsonyítására.
2020. okt. 23. 13:55
 50/55 anonim ***** válasza:
81%
OK, ebben igazat adok neked, hogy nem kellett volna minősíteni a másodikat. Csupán gondolj bele, hány kislány vagy fiatal, önbizalomhiányos lány látja őt és azt gondolja, basszus, nekem is így kell kinéznem. Majd akkor szeretni fognak és lesz sok pénzem. Mert úgy vannak vele, ahogy Te, nem tudják, hogy mivel foglalkozik és azt gondolják ez normális, ez kell a nagybetűs férfiaknak. Hisz milyen okos, tanult, elegáns és milyen cuki kutyusa van...
2020. okt. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!