Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lány tetszik jobban és...

Melyik lány tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés

Első:

[link]


Második:

[link]


2020. okt. 23. 09:49
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Erről beszélek 20-as válaszoló. Kezeltesd a nőgyűlöletedet. Az ilyennek, mint te nincs helye a társadalomban.
2020. okt. 23. 11:59
 22/55 anonim ***** válasza:
40%
Nőgyűlölet? Te valami egészen más műsort nézel :) ! Szó sincs nőgyűlöletről, nagyon nem érted mi a lényeg :). Sajnállak.
2020. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
100%
az első csaj átlagos, de szép megjelenésű, a második jobban tenné, ha megnézne egy tutorialvideót a photoshopról, mielőtt nekiáll barmolni. vagy fizessen meg egy fotóst, aki megcsinálja az egészet tisztességesen.
2020. okt. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 A kérdező kommentje:
Én is sajnállak, hogy egy információ alapján krvának neveztél. Mivel még sosem szexeltem pénzért, így csak a te torz jellemedről árulkodik a kommented. Mellesleg egyetemet végeztem, 4 nyelven beszélek, tehát szerintem nem a társadalom legalját képviselem. Szóval eléggé mellélőttél!
2020. okt. 23. 12:19
 25/55 anonim ***** válasza:
78%

"/24 A kérdező kommentje:

Nem voltam, igazad van. Viszont magasabb szinten állok annál, hogy képek és helyszínek alapján elítéljek valakit totál ismeretlenül."


Ismerem, és a "dubajos" - t nem azért írtam, mert helyszín alapján ítélek, így próbáltam szofisztikaltabban tudomasra hozni, hogy k. rva. Akár dubajban, akar Bpen.

Amivel nem volna baj, szemely szerint engem nem érdekel ki mivel keres penzt, viszont az álszentségtől hányni tudnék.

Lehet rajra barmilyen csomagolas, jatszhatja az intelleltuel urinot, attol meg egy k. rva, aki miatt szegyenkezik a csaladja.

2020. okt. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 A kérdező kommentje:
26,személyesen mondta neked vagy másnak, hogy az? Úgy látom elég sok boldog pillanatot tölt a családjával és ők is büszkén posztolják a lányt, szóval nem hiszem, hogy szégyenkeznek miatta. Talán azért nem, mert ők ismerik igazán és tudják, hogy nem krva.
2020. okt. 23. 12:22
 27/55 anonim ***** válasza:
a kérdező melyik csaj a kettő közül? :) egyszerűbb lenne nem postolgatni, meg világgá kürtölni a fotókat, akkor talán nem lennének ilyen vélemények........
2020. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 A kérdező kommentje:
Azért egy ilyen tökéletes testre én is büszke lennék, és lehet mutogatnám is. Kár, hogy átlagosabb az alkatom, amiről nem készülnének nagy szám képek. Ki mutogassa, ha nem egy ilyen nő?
2020. okt. 23. 12:27
 29/55 anonim ***** válasza:
100%

26-osnak nagyon is igaza van. + mindenféle vetkőzős oldalon is megtalálható volt a 'hölgy', illetve nyilvánosságra lett hozva pár éve a dubajos hirdetése egy olyan oldalról, ahol kizárt, hogy fake, kamu hirdetések legyenek, szigorúan ellenőrzik, mielőtt bármi felkerülne oda.

Hozzátenném kérdező, hogy nem értem miért véded ennyire. Én is csak tényeket mondok, midenféle rosszindulat nélkül. Ő egy prosti.

2020. okt. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 A kérdező kommentje:
Jó, rendben nem védem. Csak olyan könnyen ráhúzzák ezt a jelzőt bárkire, aki szép és külföldön dolgozik,hogy engem felháborít,mivel ismerek sok ellenpéldát.
2020. okt. 23. 12:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!