Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik lány tetszik jobban és...

Melyik lány tetszik jobban és miért?

Figyelt kérdés

Első:

[link]


Második:

[link]


2020. okt. 23. 09:49
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
85%

Ez neked tökéletes? Borzasztó aránytalanok a mellei. A feneke sem a sporttól olyan, amilyen, aki ért egy kicsit is hozzá nem nehéz megállapítani, hisz semmi izom a lányon. És ilyen fenékhez azért akarva-akaratlanul is jönne vádli, combizom stb.

Régen szép lány volt, de ékes példája annak, amikor egy nő kóros önbizalomhiánnyal küzd és ennek következményeképp egy szexbábut műttet magából, mert nem tud leállni és a -még-, normális keretek között műttetni ezt-azt magán.

2020. okt. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 A kérdező kommentje:
32, ezzel mondjuk egyetértek. De nekem az aránytalan melleket leszámítva akkor is hibátlannak tűnik.
2020. okt. 23. 12:37
 33/55 anonim ***** válasza:
83%

“Mellesleg egyetemet végeztem, 4 nyelven beszélek, tehát szerintem nem a társadalom legalját képviselem.”


Akkor miért idegeneket kérdezel 2 ember külsejéről?

2020. okt. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 A kérdező kommentje:
34, a kettő hogy függ össze? Attól még lehetek kíváncsi, hogy kinek melyik típus tetszik jobban.
2020. okt. 23. 13:03
 35/55 anonim ***** válasza:
63%

Ha tanult és okos lennél, akkor tudhatnád a legalapvetőbb dolgot, hogy a szépség mindenkinél mást jelent. Ízlések és pofonok.


Ennek tudatában nem kezdenél el 5 évesként hisztizni, ha nem azt a véleményt olvasod, amit vártál.

2020. okt. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
59%

Van ezer kérdés itt feltéve azt illetően, hogy a "műnők" kinek jönnek be. A legtöbb ember a természetest mondja mindig, így értelmetlennek tartom ezt a kérdést. Bárhol megnézed, bármely kérdésnél max 20% arány lesz, aki a szilikonra szavaz.


Nekem nincs diplomám, de ha érdekel valami rákeresek és ha semmit se találok, felteszem a kérdést. Emiatt hoztam összefüggésbe.


Másfelől, persze, nem fogja senki pont ezt a két csajt összehasonlítani: de igazából tökre egyértelmű, hogy a természetes szépség mindig előnybe lesz egy lufi mellű, talán lengőbordával nem is rendelkező nőnél.

2020. okt. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 A kérdező kommentje:

Nekem ennél a kérdésnél az jött le a válaszokból, hogy a plasztika a nyerő :/


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__egyeb-kerde..

2020. okt. 23. 13:19
 38/55 anonim ***** válasza:
100%
Jaj kislány, én meg a valós életben is csak olyanok válaszát ismerem, akik a természetes szépség hívei.
2020. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
100%

A második jó a még kiforratlan személyiségű (éretlen), szórakozni vágyó agglegényeknek használatra, akik még úgy kezelik a nőket, mint az autókat. Státusz szimbólum, jó vele felvágni. (persze nem a család előtt, szégyelltem volna ilyen nővel haza állítani)

De egy bizonyos kor után - jóesetben-, kinövi ezt a szintet a férfi és az első típusú hölgy mellett horgonyoz le.

Tapasztalatból beszélek. Menyasszonyomat még a mellplasztkáról is lebeszéltem,sokkal gyönyörűbb a természetes mell.

2020. okt. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 A kérdező kommentje:

40. Megcsináltatta a mellét, száját. Nahát, ettől már le kell nézni és úgy beszélni róla, hogy "egy ilyennel" hazaállítani? Testnevelés Egyetemet végzett és foglalkozik magával. A személyiségéről szart se tudsz.

Szerintem mindenki elfogadna egy ilyen nőt, az már más kérdés, hogy neked nem lesz ilyened.

2020. okt. 23. 13:27
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!