Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények a szememmel kapcsol...

Vélemények a szememmel kapcsolatban? :D

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

hey hey ne akadjatok ki a smink miatt versenyen voltam!! oks??

[link]

hát itt meg nevetek és akkor csík lesz a szemem :D nem olyan jó kép de mind1...

szóval, szerintetek?? :P

u.i.: felőlem mondhatjátok hogy önbizalom hiányos vagy valami ilyesmi... de csak kíváncsi vagyok :D


2010. aug. 7. 23:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

1)13 éves kislány és önbizalomhiányos vagy

2)ha nem 13 vagy menj szedesd ki a szemöldököd

3)a szemed átlagos

2010. aug. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az előttem szólónak:D
2010. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem szép, nem csúnya... Átlagos. Bár, nem tudom, mi értelme van a kérdésednek. Ennyire unatkozol?
2010. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szép szerintem, szemöldöködet kiszedhetnéd, és elég gáz a smink is. csocsi
2010. aug. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát igen nagyon unatkozom

kösz a válaszokat

tudom hogy kiszedethetném a szemöldökömet de majd oda is eljutok mostanában elég elfoglalt vagyok bocs

hogy a smink? ja, az elég mókás :D ugyanis felül kék, alul fekete, halacska: kék és alatta fekete, majd sze... haggyuk :D elég viccesen szoktunk kinézni és nap végére hiába vízálló, azért elkenődik kicsit a halacskát még könnyű lemosni, de amúgy arclemosó izével se jön le ;) messziről csak a túlzott smink mutat jól! (szinkronúszok...)

miért baj az ha tényleg unatkozom és kíváncsi vagyok?? miért baj az?? most egyből önnbizalomhiányos vagyok?? ha igen, akkor elfogadom de ha nem akkor nem kell egyből lehurrogni!

2010. aug. 7. 23:47
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit vagy felháborodva? Te teszel fel hülye kérdést...semmi különös nincs a szemeddel, tök átlagos, ha dicséretet akarsz hallani, akkor azokkal beszélgess akik azt hazudták, hogy milyen jujjj de különleges vagy.
2010. aug. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

szerintem meg nagyon különleges szemed van :)

nekem pl nagyon tetszik :)

és szép az arcod is, jól áll a smink

bár nemtudom hány éves vagy, lényeg mire oda kerül a sor f@asza kis csaj leszel :)

2010. aug. 8. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szemed van, érdekes a formája. Csak a szemöldököd szedd ki mihamarabb :D
2010. aug. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
teljesen átlagos szemed van
2010. aug. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!