Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemények sbs managementtel...

Vélemények sbs managementtel kapcsolatban? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Nos,én eddig is elé sokat szerepeltem,modellkedtem nagyon sok pénzt forditottunk rá,pedig nem vagyunk gazdagok.. elég sok munkám is volt már,amiből ezek naggyábólvisszatérültek.. Na de most megkeresett a fent említett modellügynökség,hogy ő portfóliót,szettkártyár,regisztárciós díjakat stbstb. ingyen megcsinálja( ami nagyon jó lenne) de nem ismerem a céget kamu az egész?

olyan írjon lehetőleg akinek van tapasztalata!nem érdekel az olyan duma,hogy mind lehúzós..

előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat,fontos lenne mertmár a 2 éves szerződés a kezembe van.


2010. nov. 17. 11:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!