Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vélemények tapasztalatok a...

Vélemények tapasztalatok a bemosóval kapcsolatban?

Figyelt kérdés
[link] Ilyen aranybarna hajat szeretnék világosbarna a hajam valaki tapasztalat,mennyire roncsolja a hajat?
2011. aug. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez a szín sosem volt aranybarna,ez full erőteljes vörös.Amúgy a bemosó alatt mit értesz?
2011. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ilyen szinező ami a mosások alkalmával kikopik :D egyébként akkor tudnál linkelni aranybarnát ?? és akinek volt már tapasztalata szinezővel az írjon léccci :)
2011. aug. 16. 12:52
 3/4 anonim válasza:
2011. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én júniusban festettem be szinezővel, alapból szőkésbarna /világosbarna hajam van, Palette Dupla Eszpresszóval festettem be, az nagyon sötét barna, szinte fekete. szinte mindenkinek tetszett, volt akinek jobban mint az eredeti hajszínem. szóval csak így nyárra szerettem volna kipróbálni, azt írták hogy 25 mosás után kikopik..voltunk vizes helyen nyaralni is, ahol órákig ázott a hajam..meg amúgy is mindennap hajat mostam, mert lovardához járok, ahol aztán a lószag hartártalan :D aztán most itt vagyok szeptemberbe, rendesen kopott már azóta, de még mindig eléggé látszik..egyébként nekem nem roncsolta, nem lett tőle töredezettebb. viszont egy kicsit talán jobban hullik mint azelőtt.
2011. szept. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!