Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért lehet az hogy így érzem...

Miért lehet az hogy így érzem magam?

Figyelt kérdés
sziasztok, nem is tudom mióta van ez így, de rohadtul nyomoréknak érzem magam bárhol meglátom magamat :( srác vagyok tudom hogy gáz meg minden de nem értem, ránézek a fotókra amik rólam készülnek és legszívesebben lehánynám magam pedig érdekes tetszem a lányoknak...csak velem van ez? :( vagy ha valami tükörbe vagy az utcán a kirakatba és ez nagyon szar érzés, pedig azt mondják a körülöttem élők hogy nincs velem semmi baj...
2010. aug. 7. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez eleg normalis dolog. Mi "mast latunk" mikor tukorban, uvegben latjuk magunkat. Plusz, tudo nem mindenki foto szeni, nem mindenki nez ki jol. eredetinek fenykepeken, (En sem!) Ha baratok, ismerosok dicsernek, koszond meg, fogad el. Ok "maskepp latnak" mint Te onmagad. A jo humor erzek, kedves udvarias termeszet, kellemes beszelgetesi tudas, onhigenia, apoltsag, nem mocsok szaj, intelligencia, ez mind hozzasegit a szep kulalakhoz. Emberek keresni fognak hogy idot tolthessenek veled.
2010. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De ha a lányoknak tetszel, akkor nincs itt gond:D Étrsd meg, ha nem néznél ki jól, akkor nem sok esélyed lenne /legalább is fiatal lányok inkább a külsőre mennek, és te sem lehetsz valami öreg, szóval érted.:)/

Tehát fogadd el magad :)

2010. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerezz egy kis önbizalmat
2010. aug. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!