Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igaz ez? Vállszélesítés...

Igaz ez? Vállszélesítés súlyzózással.

Figyelt kérdés

Sajnos körte alkatom van így keskeny vállam van, de szeretnék "homokórásabb" lenni, elérhető hogy a vállamat szélesítsem ily módon? Úgy értem hogy a karjaim simán az oldalaimnál lógnak (vagy hogy fogalmazzak) és a vállaimat húzgálom? Na értitek, mintha a vállamat rángatnám xD

Vagy nagyon nagy marhaság? :/

16/l


2010. aug. 6. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
ha uszol akkor szelesedik a vall, es ha sulyzol fugg milyen sulyzasi gyakorlatokat vegzel :)
2010. aug. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Leírtam hogy mit, csak szerintem nem érthetően :( A karok alapállásban lógnak függőlegesen mellettem úgy értem a combomnál lógnak a karjaim és úgy húzgálom a vállamat fel és le.

Szerintem még így sem írtam le érthetően :/

2010. aug. 6. 17:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Az igaz, járok gyógyúszásra :D Régen ferde volt a gerincem de mára már nem annyira, de még járok, így legalább még hasznos is.
2010. aug. 6. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Tudod milyen az amikor kérdeznek valamit és te nem tudod erre megvonod a vállad?:) Na megfogsz egy 2 kg-os súlyzót.Elkezded vonogatni a vállad fel és le.

Remélem meg tudod érteni amit most leírtam.

Üdv!:)

2010. aug. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nahát, pont ezt próbáltam volna leírni xP

Akkor ezek szerint ez tényleg hatásos lenne a helyzetemben :D

Köszi!

2010. aug. 9. 16:36
 6/6 anonim válasza:

Neked nem a válladra, hanem a hátadra és a melleid szélső részére kellene tornáznod!

Hátizom: feküdj hason és nyújtsd ki a karodat először oldalra, majd hátra. Ha már túl könnyű használj valami súlyt is.

A másik gyakorlat még, ha fogod a széket és hátra emeled.

Mellizom: széles fogású fekvőtámasz.

2012. júl. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!