Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan/mitől lehetek szebb?

Hogyan/mitől lehetek szebb?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék képet küldeni ezért csak úgy általánosságban mitől lesz valaki szebb?

2020. szept. 5. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem attól, ha igényes és ad magára. Például valaki nem tehet arról, ha nincs a legjobb külső adottságokkal megáldva, de véleményem szerint van jópár dolog, amitől mégis a teljes összkép szempontjából szebbnek tűnhetünk:

- rendszeres hajmosás és hajvágás az egészséges és szép haj végett

- bőrápolás: akár kozmetikus, akár otthoni jól bevált módszerek: arclemosó, hidratáló krém, illetve a test többi részén testápoló

- körmök: nem feltétlenül festett/műköröm, de ha igen, akkor nem lepattogzott, hanem igényes, és ha kezd lenőni, akkor újra van csináltatva időben. Ha nem műköröm: formára vágva, hosszú/rövid, ahogy neked tetszik, csak szép legyen.

- ez tudom, hogy megosztó, de szőrtelenítés: ha nem szőrtelenítesz, akkor hagyd figyelmen kívül, de én például igen, és nagyon szeretem, amikor frissen le van szedve minden szőr, és pihe-puha a lábam, stb. :)

- öltözködés: a méreteidnek és stílusodnak megfelelő ruhák. Ha olyan dolgokat viselsz, amiben jól érzed magad, az sokat tud dobni az önbizalmadon is, azaz mások szemében szebbnek tűnsz. Sokat tud segíteni párévente egy gardróbfrissítés: a régi, nem hordott, tönkrement ruhák kiszelektálása, és pár új darab beszerzése.

- illetve egy bónusz, a smink: ha nem sminkelsz, és nem is szeretnél, akkor ezt is hagyd figyelmen kívül, természetesen is lehet szép valaki. De ha szeretnél/szoktál, akkor is szerintem sokat számít a mennyiség, mennyire van "mű" hatása, stb. Szóval ebben sokat segíthetnek a YouTube tutorial videók, én is néha-néha rájuk nézek, ha valamiben nem vagyok biztos. :)

Remélem, nem hagytam ki semmit, és hasznosnak találod majd ezeket a kis tippeket.

2020. szept. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól, ha szereted az embereket, még akkor is, ha visszautasításban van részed.
2020. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ne festi magat es csak hagyja hogy ugy nezzen ki ahogy teremtette ot Isten

Persze furodni es fesulkodni es fogatmosni kell naa denez nyilvan egyertelmu 😂😂

2020. szept. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
0%
Szólj egy pasinak hogy élvezzen rá az arcodra. A sperma csodákra képes.
2020. szept. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!