Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Melyik lányt választanát...

Fiúk! Melyik lányt választanátok? Avagy melyik a szebb szerintetek?

Figyelt kérdés

1: Szőke haj, kékes,zöldes szem és szemüveges a lány.

2:barna haj, zöld szem és NEM szemüveges.



Igazából csak kiváncsi vagyok melyik jön be a többségnek :D


2020. aug. 21. 11:13
A kérdező szavazást indított:
1:Szőke hajú lányt választanám
2:Barna hajút választanám
15 szavazat
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és test alkatuk átlagos, vékony
2020. aug. 21. 11:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Szőkét választanám. Mellesleg egy szemüveg nagyon jól áll egy lánnynak ha igényes.
2020. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Szőke
2020. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
20%
Tudom, velem van a vaj, de engem a szemuveges lanyok nem vonzanak valamiert.
2020. aug. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Jöhet mindkettő, de mi bajod van a szemüveggel? Félsz, hogy okosabb tőled, vagy mi? Ne dőlj be a filmes kliséknek, mert azokban ha egy nő okos kell, hogy legyen, rögtön rátesznek egy szemüveget. Na és mi van, ha a szemüvegesen nem tetsző barna elkezd kontaktlencsét hordani? Nem értem én ezt, komolyan.
2020. aug. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%
#5: Nagyon adom! :D
2020. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
46%
Nem tudom megmagyarazni, hogy miert van ez nalam es miert alakult ki. Nem attol felek, hogy okosabb nalam. Es az se zavar ha kontaktlencses, csak szemuveg nem legyen rajta, mert az szamomra taszito, akarmilyen jol is nez ki a lany. Nem tudok erre logikus nagyarazatot adni :/
2020. aug. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
23%
Lány? Akkor tök mindegy.
2020. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező, gondolom, te vagy a szemüveges. Nem kell ennyire kihangsúlyozni, hogy a másik meg nem az, mert ő nem lesz ettől jobb. Egy hozzád illő szemüveg egy plusz, öltöztet. De ha téged nagyon zavar, még mindig hordhatsz kontaktlencsét.
2020. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
61%
Aki azt hiszi, hogy a szemüveg csak egy hülye dekoráció, rosszul választott kiegészítő, az menjen a sóhivatalba.
2020. aug. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!