Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csillagtetoválás tenyérben?...

Csillagtetoválás tenyérben? Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

Mostanában elgondolkoztam, hogy esetleg néhány év múlva tetoválást csináltatnék. Mivel nagyon szeretek rajzolni, arra gondoltam, a jobb tenyeremre varratnék néhány pici csillagot.

Vélemény?

15/L


2010. aug. 5. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:

1.fájdalmas lesz

2.Mivel a tenyeredet napi szinten igénybe veszed,így nem sokáig lesz szép a tetkó,mert kopni fog,és csúnya lesz..

2010. aug. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már láttam nőnek a talpán is,szóval már nem lepődök meg semmin:))Persze fájni fog(lehet hogy nem csak a tenyereden fogsz látni csillagokat:)),de ha kibirod hajrá!;)
2010. aug. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is van tetkóm, bár nem csillag, de a csillagtetkó is nagyon tetszik, sőt, tervezem is, hogy csináltatok később.

Tenyérbe még nem hallottam, de onnan valószínűleg tényleg hamar kikopik.


ezeket nézd:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2010. aug. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 16:19-nek

Tudod miért nem ajánlanám ezeket a tetoválásokat?

1. mert nem egyedi...

2.Nagyon sok embernek van ilyen..

A lábon lévő csillagot minden 5-dik lányon látom..

Angliában élek,és akár hiszed akár nem még a 60 éves néniknek is van tetkójuk..A legtöbbnek ilyen csillagok vannak rátetoválva..Eléggé csúnyácska ennyi idősen...

nem a tetoválással van bajom,hanem avval,hogy egy bizonyos minta(mint a csillag) sorozatgyártás lett belőle..

Szerinted jól néz ki ha olyan sok ember rohangál ugyanolyan tetkóval mint ami neked van??

Hiszen a tetoválás lényege az,hogy valamit kifejezzen a személyiségeddel kapcsolatban..Be állsz a gyári szalagsorba???

2010. aug. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
[link] =))
2010. aug. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
snassz. olyat soha a büdös életbe nem tetováltatnék magamnak, ami nem jelent semmit. s zar, ugy ahogy van
2010. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!

Számomra sokat jelent, mert a rajzolás az életem része, és a firkálást a csillagokkal kezdtem. És itt, vidéken sok, gyönyörű csillagot látni, és igenis jól esik kifeküdni a fűbe nyári estéken, és csak nézni őket.


A többieknek, akik tudtak értelmes választ írni, nagyon köszönöm. =]

2010. aug. 5. 21:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is ha elkezdek rajzolgatni rögtön csillagokat rajzolok,még telefonálás közben is..Esténként én is imádom nézni a csillagokat,mert tényleg szépek..Ráadásul abban a szerencsés helyzetben vagyok,hogy a párom amatőr csillagász..De ez nem jelképez semmit..Szinte minden 10-dik ember a világon csillagokat vagy virágokat rajzol...

De te tudod milyen tetoválást akarsz.

De jól írták előttem a tetoválásnak érzelmileg jelentenie kell valamit...Csak azért mert állandóan azt rajzoljuk vagy bámuljuk még nem jelent semmit.De én nem csak ezért nem csinálnék csillagok,hanem azért sem ,mert ahogy szintén előttem írta valaki nem egyedi..Sorozat gyártás lett belőle..Elég hülye érzés lenne ha mennék a városban és állandóan szembe jönne velem a tetoválásom..

De mint írtam,te tudod mit csinálsz...

2010. aug. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is van egy pici csillag tetoválva a csuklómra. :)

Én nagyon szeretem..mert nekem nagyon sokat jelent. Már 3 éve együtt vagyunk a barátommal, és ha erre a pici csillagra nézek, mindig ő jut eszembe.. :)

A tenyeremre biztos nem varratnék, mert az tényleg nagyon hamar lekopik, és amíg meg nem szárad teljesen, úgysem bírod ki, hogy ne használd, és akkor meg csúnya/elmosódott lesz.. De Te tudod.. :)

2010. aug. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!