Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a következménye, ha...

Mi lehet a következménye, ha egy műtött tenyérben benne marad a fel nem szívódó /testidegen/ varrat?

Figyelt kérdés
Azon kivűl, hogy betyárul fáj és bök, a tenyeremet sem tudom összecsukni. Kemény is. Olyan érzés, mintha beleöntöttek volna egy adag pillanatragasztót. Orvoshoz /még/ nem tudok visszamenni. A látható varrattokat magam szedtem ki.
2009. júl. 15. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
de mér teszedted ki a varratjaidat? nemúgy volt h vissza kellett volna menned varratszedésre???
2009. júl. 16. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

jah, amúgy sztem begyulladt, biztos nemvigyáztál rá eléggé. kenegetni kellett volna gondolom vmi betadinnal, vagy kamillával, ilyesmik.

az orvoshoz meg reménykedj h hamar eltudsz jutni, mertha tovább gyullad, akkor lázas is lehetsz, meg totál beteg.

2009. júl. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!