Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Született 3 kiscica 3 hete....

Született 3 kiscica 3 hete. Alig nőttek valamit azóta. Van valami bajuk? Egy tenyérben elférnek az baj?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne. Tavaly született kiscica nem igazán nőtt pedig evett játszott egy reggel a szék alatt találtuk és nem élt már. :( Most is van egy ilyen cica félek hogy idén is ez lesz úgyhogy figyelgetem még egy kicsit és ha így marad elmegyünk az állatorvoshoz.
2010. jún. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

eggyáltalán nem baj . az én cicám is most van vagy 1-2 hónapos és még mindig kicsi.de 1hónapos korában kezdett kicsitnőni . én is három hetesen láttam elösször a cicát és neke mis a tenyeremben elfért de ha ahoz vinyonyitjuk már nagyot nőtt .Ne aggódj nics baja ez természetes.

De ha biztosra akarsz menni ha nagyobb lessz 1jónapos körül vidd el állatorvoshoz.

2010. jún. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
de ez csak az én véleményem !!
2010. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy férgesek, ami baj, mert ti is elkaphatjátok tőlük.
2010. jún. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szerintem nem baj, hiszen a kismacskák fejlődése igazán csak akkor indul be amikor már elkezdenek szilárd ételt enni, és nem függnek az anyjuktól. Ekkor már felgyorsul a fejlődési ütemük. Egyik ismerősöm Attila sokszoros bajnok

macskákat tenyésztett már nem egyszer és ő úgy tartja, hogy legjobban 1-5 hónapos korukban nőnek. ( Bár ő csak fehér perzsákkal foglalkozik). Nem tudom, hogy a sima házimacska is hasonló beállítottságú-e. 21/L

2010. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
hetente készítettem fényképeket a kiscicáimról, borzasztóan látszott a különbség nőnek mint a gombák.most két hónaposak és nagyon megnyúltak.
2010. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jobb lenne elvinni állatorvoshoz, nekem is az egyik macskám kiskorában beteg volt, ezért megállt a a növekedésben, így aztán most, lassan két évesen is még viszonylag kicsi, ami ugyan nem baj, mert aranyos, hogy ilyen pici maradt, de ha akkor nem vittük volna orvoshoz, akkor az orvos szerint néhány napon beül meghalt volna szegény....szerencsére nem így történt, tehát neked is azt javasolnám, hogy vidd el orvoshoz!
2010. jún. 25. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk 3 hét alatt annyiraaaa nem szembetűnő még a növekedés, csak nálunk már fél éves volt, közben meg úgy nézett ki kb, mint egy néhány hetes cica......gondolom azért ahhoz képest, amekkorák a születésükkor voltak, annál azért már valamennyit nőttek, nem ?
2010. jún. 25. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia!attol is füg milyen és mekora kandúral párzot pl az én 3 hetes cicáim két tenyérbe nem férnek el :)az apa hosszú szörü brit az anya félperzsa az apa akkora mint egy fél magaságú tacskó az anya meg mint egy yorki:)
2010. jún. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves ma 05:47


Első vagyok, mit mondott az orvos milyen betegsége volt a cicának és mit kapott rá?

Köszi

2010. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!