Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok. Hány éves korotokig...

Lányok. Hány éves korotokig nőltetek? Lent=)

Figyelt kérdés

Hány cm vagy most? Meddig nőltél ? Ja égaz az hogyha aerobick vagy hasonló sportok után nem nyújtunk le rendesen akkor megrövidülnek az izmaink és nemnövünk tovább (persze nem egy alkalomra értem).


Köszi a válaszokat minél több jöhet! Szép napot mindenkinek,


2010. aug. 4. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
nőttetek.* bocsi nem bunkóságból javítalak ki..:D
2010. aug. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
semmi baj..előszőr úgy irtam ...de aztán ismerösöm szerint ez így jó mind 1:S
2010. aug. 4. 12:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Általában 15-16 éves korban már kialakul a rendes magasság.

Nyugi én sem vagyok magas, csak 160cm vagyok :) de már megbarátkoztam vele h nem vagyok égimeszelő,talán jobb is így.

Erről az izommegrövidülésről még nem hallottam,azt tudom hogy az úszás az jó mert nyújtja a gerincet.

Te hány cm vagy?

2010. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

153 :) De én kicsi szeretnék maradni mert versenytáncolok és ott az a jó minél kissebb vagyok:) Viszont ígyis már a "Magas" kategóriába tartozok itt. 14,5 vagyok igazából majdenm 15 de mindenki idősebbnek néz pedig nemis festem magam meg semmi (19 nek szoktak kb)

Anyu kb 168

apu meg 162

:D:D

2010. aug. 4. 12:29
 5/9 A kérdező kommentje:
De az aerobikosat nem ezért kérdeztem hanem csak kiváncsiságból:D
2010. aug. 4. 12:30
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, szüleid sem tartoznak a magas kategóriába, de szerintem még picit tuti fogsz nőni, de túl magas biztos nem leszel, ne aggódj.:))

Én 18 vagyok, de még picit nemrég nőttem.

18/L

2010. aug. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért vagy ilyen pici, mert a szüleid sem túl magasak.

Én úgy 12-13 éves koromban hirtelen megugrottam, akkor lettem 165 centi, azóta semennyit sem nőttem, remélem, nem is fogok. Most 15 vagyok.

Ami a másik kérdésedet illeti, nézd meg pl. a szertornászokat, alig vannak 160 felett.

2010. aug. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igaz:) Köszi mindenki válasza hazsnos volt nagyon;)
2010. aug. 4. 21:40
 9/9 anonim ***** válasza:
tényleg versenytáncolsz? Én is! Nekem meg pont az ellenkezője a problémám..én 160cm vagyok és 16éves és így sokkal nehezebb párt találni hogy alacsony vagyok mert pl 173 cm fölötti sráccal már nem is táncolhatok. Pedig azok vannak többségben.
2010. aug. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!