Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerettek megdicsérni másokat? =)

Szerettek megdicsérni másokat? =)

Figyelt kérdés

Én azért szeretek, mert ha engem dicsérnek, az mindig nagyon jólesik, szóval gondolom mások is jobban érzik ettől magukat. A barátnőimhez mindig van egypár szavam, ha feltűnően csinosak. :) Van, amikor buszmegben is megmondom valakinek (idegennek), hogy "de gyönyörű a hajad", vagy "milyen szép a körmöd, hol csináltattad?", stb. De szerintem egy egyszerű "milyen csinos vagy ma!" is jól esik.

Ti hogy vagytok ezzel? :D


2010. aug. 4. 11:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
húha, picit értelmetlen lett, de remélem a lényeg kihámozható :D
2010. aug. 4. 11:04
 2/15 anonim ***** válasza:
hát persze szeretek. de csak az igazat mondom=)
2010. aug. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
én azért vadidegennek nem mondom, de bnőimnek én is szoktam.
2010. aug. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

nyilván nem megyek oda egy előnytelenül öltözötthöz, hogy milyen csinos a ruhád, akkor inkább azt mondom, hogy de különleges a szemed :D

2010. aug. 4. 11:13
 5/15 A kérdező kommentje:

miért, neked rosszul esne, ha valaki megállítana, hogy szép vagy? :D

eddig nem nagyon panaszkodtak xD

2010. aug. 4. 11:13
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
nemtom... nem láttam még olyan nagyon szép lányt hogy oda kéne mennem és azt mondani neki hogy milyen szép.
2010. aug. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
akkor tartsd nyitva a szemed ;D
2010. aug. 4. 11:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem már mondta vadidegen, hogy milyen szép vagyok és tényleg jól esett.:) AMugy nekem nem lenne bátorságom megmondani egy idegennek, pedig láttam már nagyon szépeket!
2010. aug. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

lehet hogy én voltam :D

én is csak utána kezdtem, miután mondták nekem, mert baromi jó érzés volt :)

2010. aug. 4. 11:39
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem mert engem se dicsérnek soha. De mondjuk megértem, nem is vagyok szép XDXD

Én inkább irigy vagyok és ha mondom hogy "dejó ez meg az", akkor igy rosszul érzem magam, hogy nekem nem olyan. :S

17L

2010. aug. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!