Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használnátok “dohány” illatu...

Használnátok “dohány” illatu parfümöt?

Figyelt kérdés

Pl nemdohanyzoként nekem beszolnak, mert Tom Ford Tobacco&vanilla illatat hadznalom.. de nekem ez az illat tetszik, es alapjaraton gyulolom a cigi szagat, de ez nagyon tetszik.

Csaladom szerint ez hulyeseg.


2020. júl. 29. 06:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem.


Vannak olyan dohányszagok, amik tetszenek, de akkor se használnék. Ilyen például a cherry&vanilia.

Én sose voltam bagós, életembe 2x szívtam cigit.

Ugyanakkor belegondolok abba, hogy lehet egy tizenéve láncdohányos, épp-hogy leszokott ember lesz egyszer a beszédpartnerem.

És neki minek is tépáznám az idegeit azzal, hogy még rajtam is az elvonást kell érezze?

2020. júl. 29. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem privitívségre vall egy ilyenert beszólni.

A cigi meg a dohány illat 2 külön dolog. A cigi ég és valakinek ez büdös mást meg nem zavar, de a dohány illata meg tök más kategória. Ennyi erővel a vanília meg a virág illatát se szeresse az, aki magát a növényt nem szereti.

Én pl a sárgadinnyével vagyok így. Magát a gyümölcsöt nem szeretem, de az illatát meg igen.

2020. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még nem szagoltam sose dohányillatú parfümöt. De a dohány illatáért nem vagyok oda, így nekem parfümben sem hiszem, hogy tetszene. De ha neked tetszik, akkor használd. Nyilván az én parfümöm sem tetszik mindenkinek. Meg senkié sem.
2020. júl. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ. Szeretem a dohány illatát nagyon, pedig a cigiszagtól konkrét rosszullét kap el, gyűlölöm.

Ha összességében tetszene a parfüm illata, akkor jöhet.


(#2, csatlakoznék, imádom a sárgadinnye illatát, de meg nem enném semmi pénzért. :D )

2020. júl. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem, de férfi parfümökben szeretem. A dohánynak nem sok köze van a cigi szaghoz, ugyanolyan növény, mint bármelyik másik parfüm összetevő.
2020. júl. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!