Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Használnátok egy parfümöt ami...

Használnátok egy parfümöt ami nektek nem annyira jön be, de a párotok imádja rajtatok?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, soha.

Nagyon érzékeny vagyok szagokra, illatokra. Még a férjem kedvéért sem használnék olyat, amivel nem érzem 100%-nak magam.

Mondjuk ilyen nem fordulhat elő. Magamnak választok parfümöt és mindet imádja.

2018. dec. 18. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%
Nem. Mivel én érzem magamon egész nap, és ha nem tetszik akkor rossz lesz a közérzetem.
2018. dec. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem! Van egy nagyon utált parfüm amit méterekről megerzék és rosszul vagyok tőle. Fájni kezd a fejem tőle.

Amikor elsőnek használtam konkrétan a buszon elájultam annyira rosszul voltam tőle. Pedig soha nemájultam el még elötte.

Puma jam woman a neve. És olyan szerencsém van hogy egyik baràtnőm ilyet vett és borzalom.

Szóval ezt a parfümöt semmi pénzért nem fújnám magamra.

2018. dec. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én első körben kicsit besértődnék és odaadnám neki az üveget, hogy akkor szagolgassa, OK, bőrön más, akkor kenje magára :D


De amúgy lehet, hogy használnám, HA számomra semleges lenne.

Ha utálom vagy van jobb, akkor persze nem, számomra igen fontosak az illatok. Mivel szinte sosem hordok ilyesmit, egy semleges, de neki tetsző illat viselése nem okozna nagy problémát számomra.

2018. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%
Pasi vagyok. Nincs fix párom, de eddig 10-ből 9 nőnek bejött a Chanel Bleu de Chanel. Én nem csípem, de ... kell a szex.
2018. dec. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan nem tetszik, akkor nem. Ha csak semmi extra, akkor igen (de nem egyfolytában).
2018. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!