Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vagyok olyan csúnya a...

Miért vagyok olyan csúnya a személyi igazolványomon?

Figyelt kérdés

2020. júl. 27. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkisem a legszebb a személyi igazolványán:D
2020. júl. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki ronda az igazolvány képeken:D
2020. júl. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Előnytelen beállítás és fény. Mindenki ronda az okmányfotóin, nyugi :D
2020. júl. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem láttam olyan igazolványt, amin jól néz ki az illető :D
2020. júl. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Metionin ***** válasza:
100%
Mert szar minőségű a kép. Meg pl. ahol az elsőt csináltattam, nem is szólnak hogy jön a fotó, bambulsz ott majd közlik hogy kész és a papíron viszontlátod a bamba fejed. Őszintén meglepődtem, amikor máshol csináltattam és megmutatták a képet és kérdezték is, hogy jó-e.
2020. júl. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Torzít a kamera. Az összes útlevélfotómon kerek fejem és orrom van van.
2020. júl. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
mert amúgy nagyon ritkán látod magad teljes profilból, szörnyű megvilágításban, unott semmilyen fejjel és hátranyalt hajjal. mondjuk nem igazán értem mért jók az ilyen igazolványképek, engem anyám se ismerne fel a papírjaim alapján, ha nem látta volna még őket...
2020. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, én a körülmények áldozata lettem a személyi fotómon:

Rövid hajam volt, amit kb fél éve növesztettem addigra, de teljesen össze-vissza hosszúságú volt. Pár nappal előtte mostam hajat, bár jó volt, de indulás előtt 1 órával eszembe jutott, hogy mi van, ha zsíros, ezért gyorsan, túl sok samponnal megmostam, és megszárítottam (6 féle hosszúságban lógtak egyenesen lefelé a tincseim, de nem tudtam vele mit csinálni), majd bő 45 percet kellett várnom egy rosszul klimatizált helyiségben, hogy végre én jöjjek, aztán a fotós még kekeckedett velem, és végül ilyen kiélt drogos/gyerekmolesztáló fejem lett.

A legjobb, hogy mikor külföldre mentem, aki csekkolta a képet, nagyon méregetett, és csak akkor engedett tovább, mikor elvesztettem a türelmem, és véletlen sikerült olyasmi arcot vágnom, mint a fényképen. 😂😅

Egyébként nyugi, tényleg mindenki ronda rajtuk, csak valaki jobban, valaki kevésbé

18/l

2020. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!