Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lefogytam, és csúnya lett a...

Lefogytam, és csúnya lett a mellem formája, ezen lehet változtatni?

Figyelt kérdés
Próbáltam keresni valami konkrétabb megnevezest, hogy milyen, de nem találtam. Teljesen lefele megy felul. Nem is tudom mihez tudom hasonlitani. Felülről nyúlik le, és a kettő között hely is van. Szóval amolyan logó mellem lett. De meg csak 21 vagyok, és nagyon félnék így levetkőzni valaki előtt. Ezen csak plasztika segít, vagy van valami modszer?
2020. júl. 21. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezen csak plasztika segít, ha egyszer megnyúlt a bőr, ott vége. Én is fogytam, nekem még striás is lett.
2020. júl. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Az a másik, de az zavar a legkevésbé 😅

Akkor gyüjthetek plasztikára

2020. júl. 21. 23:13
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak a plasztika segít
2020. júl. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meg annyi vigasz, mert velem igy volt, hogy kb tiz kilot fogytam huszevesen hirtelen, es a hormonmukodesemnek odavagott. Fel evig meg se jott. Nem anorexia, fogszabalyzas...

Vegul nem hiztam vissza, mert veletlenul folosleg volt rajtam. Ahogy a hormonmukodesem helyreallt, a melleim egy evre ra visszakerekedtek. A testsulyomtol kulon eletet el a melleim allapota azota. Szexmentes gondolatoktol osszegy, lotyog. Ellenkezo esetben feszulnek, kigombolyodnek. De ami log, az persze nem valtozik vissza, csak szep kerek feszes tud lenni, ugy, hogy a szalagok benne amugy lognak.

2020. júl. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!