Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Borzasztóan rondának találom...

Borzasztóan rondának találom az arcomat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem a bőröm állapotára gondolok, bár szerintem az se a legszebb.

Ami miatt így érzem: egyre ritkásabb haj, ez miatt magas homlok, kicsi szemek, viszonylag vastag szemöldökök, széles orr(főleg mióta szemüveges vagyok, azóta nagyon feltűnő), kerek fej.

Azzal próbálkozom, hogy lefogyok egy 15-20 kilót, hátha vékonyabb arccal jobban megfelelek magamnak, de régen is azt a visszacsatolást kaptam(amikor vékonyabb voltam), hogy nem vagyok valami szép.

Szakállat nem tudok növeszteni, se bajszot, mert ritkásan nő.

23/F



2020. júl. 19. 15:26
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt elfelejtettem, hogy a kevéske hajam ami van is elkezdett durván őszülni (12 éves korom óta egyre több ősz hajszálam van).
2020. júl. 19. 15:32
 2/5 anonim válasza:
Küldj képet!
2020. júl. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A vastag szemöldök egyáltalán nem hátrány, nagyon jó karaktert adhat az arcnak, ha nem vagy megelégedve az alakjával, igazíts rajta egy csipesszel. Én mindent megadnék, ha dús, vastag szemöldököm lenne. :)

Az arcod többi részével kapcsolatban meg két lehetődéged van...

1. elfogadod magad: Banálisan hangzik, de egy nagyon hasznos dolog. Segíthetsz magadbak azzal, ha másban találod meg a vonzerődet, pl. keress egy kedvedre való öltözködési stílust.

2. plasztika: Ezt gondolom nem kell részleteznem.

2020. júl. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként meg máris javít a helyzeten, ha elfogadod magad. Önbizalmat ad, az önbizalom meg mindenkit vinzobbá tesz. Nem rövid folyamat az elfogadás, de nem szabad feladni.
2020. júl. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A szemöldököm nekem is vastag, dús, marha sötét, marha sok van. Amúgy ollóval ha visszavágsz belőle (vagy akár a fodrász), kisebbnek / kevesebbnek fog tűnni.


A hajaddal sajna nem tudsz mit kezdeni. Keress egy olyan hajstílust, ami előnyös a szituhoz. Rövid, kicsit felfele állított, oldalt felnyírt. Egy jó fodrász csodákra képes ám. Látni fogja hogy mi a szitu, tudni fogja mit merre érdemes.


A szakáll az olyan amilyen. Genetika. Ha nem szép, ne is növessz.


Szemüveg: Na hát szemüveg, meg szemüveg között is van különbség. Keress egy divatos darabot. Egy olyat, ami körbe keretes, műanyag. Esetleg ilyen Oldschool fémkeretes darabot.

Jó példa:

[link]


[link]


Amit mindenképp kerülj: A keret nélküli (fúrt keretes) szemüvegek, illetve a csak felül keretes-damilos szemüvegek. Nagyon nem divatos, csak az öregek hordanak ilyeneket.

Rossz példa:

[link]


[link]


Hidd el. Egy normális szemüveg, egy karbantartott szemöldök, meg egy optimálisan megcsinált haj marha sokat számít.


Ha meg tudsz fogyni és meglátszik az arcodon is, az még jobb. Ad egy karakteres formát az arcodnak. Esetleg hangsúlyosabb lesz az állad, vagy az arccsontod.

2020. dec. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!