Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tesznek kivételt?

Nem tesznek kivételt?

Figyelt kérdés
Az Elite Model Casting-on nem tesznek kivételt ha egy lány nem olyan magas mint amennyit előírnak?Mert Kate Mosst is ott fedezték fel és ő csak 168 cm.Én is annyi vagyok most kb. és én nagyon el szeretnék menni de nem vagyok elég magas,és azt nem értem hogy 14 éves kortól lehet jelentkezni de hány 173 cm-es lány van 14 évesen?És nem tesznek kivételt ha nem olyan magas de viszont szép és érdekes arca van?
2010. aug. 2. 14:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2010. aug. 3. 12:37
 12/14 A kérdező kommentje:

És akkor gondolom nem legyen rajtam sok smink,ugye?A hajamat összekössem vagy legyen kiengedve?Vigyek fürdőruhát,ha igen akkor legyen lehetőleg nem tele mintával?:D

Bocsi h nem hagylak békén:D

2010. aug. 3. 12:44
 13/14 anonim válasza:

Ne legyen rajtad sok smink. A kevesebb néha több, és ők az igazi arcodra kiváncsiak.

A fürdőruhában igazad van, nem kell, hogy sok minta legyen rajta. Legyen egyszínű, egyszerű, de tegyen téged különlegessé. Olyat válassz ami téged "kiegészít". Ami takar ahol kell, és megmutatja azt, ami előnyös.

Nem tudom milyen az arcod. Ha szép arccsontod van akkor kösd fel a hajad, lazán vagy szorosan ahogy tetszik.

De én általában kiengedve hordom a hajam. Mivel nagyon egyenes, be hullámosítom és a végén kicsit összerázom, hogy "kócós" hatást keltsen.

Ugye mondtam, hogy kevés smink legyen rajtad. De a szemedet hangsúlyozd ki, az a legfontosabb az arcodon.

Van egy olyan szempillaspirál trükk,hogy felülről fésülöd először a pilláidat és a végét felfelé csavarod. (remélem érthető :) ) Így sokkal szebb hatást érhetsz el. És az alsó pillákat is ki kell festeni, így kap szép keretet a szem.

Ha gondod van a sminkkel akkor is szólj nyugodtan ^^

Puszi

2010. aug. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszi szépen:)

Igen úgy is arra gondoltam h az a jobb ha nincs sok smink rajtam mert úgy látják az arcomat,elég jól megy a sminkelés szóval az majd megy.Köszi hogy segítesz:)

2010. aug. 4. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!