Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tesznek kivételt?

Nem tesznek kivételt?

Figyelt kérdés
Az Elite Model Casting-on nem tesznek kivételt ha egy lány nem olyan magas mint amennyit előírnak?Mert Kate Mosst is ott fedezték fel és ő csak 168 cm.Én is annyi vagyok most kb. és én nagyon el szeretnék menni de nem vagyok elég magas,és azt nem értem hogy 14 éves kortól lehet jelentkezni de hány 173 cm-es lány van 14 évesen?És nem tesznek kivételt ha nem olyan magas de viszont szép és érdekes arca van?
2010. aug. 2. 14:19
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Jah,és ha esetleg amikor kitöltöm a jelentkezési lapot akkor beírom h 168 cm vagyok akkor utána ha elmegyek a válogatásra akkor nem lesz az az első hogy te nem vagy elég magas menj innen?
2010. aug. 2. 14:27
 2/14 anonim ***** válasza:
Akkor így jártál.Nőjjél még.
2010. aug. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
De amúgy szerintem pár éven belül elérem azt a magasságot.
2010. aug. 2. 15:05
 4/14 anonim válasza:

Szia

Itt egy modell véleménye :

Elküldeni nem fognak, mert nem csak a magasság számít, hanem az, hogy összhangban vagy-e magaddal, arányos-e a testalkatod, van-e rajtad plusz kiló, és nem vagy ugyanolyan mint a többi lány. Az az igazán fontos, hogy nem veszel el a tömegben, ha belépsz, valahova felfigyelnek rád. Kell egy jó nagy adag magabiztosság is (nem nagy arc, hanaem önbizalom). És számos trükk van, ami nyújtja, vékonyítja az alakot, és ezáltal magasabbnak fogsz látszani. Emlékszem mikor én voltam először válogatáson nagyon izgultam mit is írjak a lapra, de igazából nem az a fontos, hanem az, hogy megvan-e benned az, ami egy modellhez kell.

Ja és egy kérdés.Regisztráltál a chat.hu-n és azért tudsz az Elite Model Castingról, vagy pedig "felfedeztek" az utcán vagy ilyesmi?

2010. aug. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszi a választ:)

Anyumnak küldtek egy lelet és ő mondta nekem h szerinte jelentkezzek de már volt olyan h anyummal mentem utcán és mondták h jó lennék modellnek és h nem-e érdekel de annyira nem hatott meg.Amúgy vékony vagyok,vagyis szerintem 45 kg az jó nem?És szerintem leszek még bőven magasabb mert csak 15 vagyok még és most vagyok növésben.Amúgy nagyon sokan mondták hogy jó lennék modellnek,ha valakivel beszélgetek vagy ilyesmi és kint van a lábam szóval nem hosszúnadrágban vagyok akkor mondják hogy milyen hosszú lában van.Nem vagyok egós:P

van önbizalmam,szépnek tartom magam de nem vagyok elszállva magamtól:)

Köszi a választ sokat segítettél:)

2010. aug. 2. 19:16
 6/14 A kérdező kommentje:
*Anyumnak küldtek egy levelet
2010. aug. 2. 19:24
 7/14 anonim válasza:

Persze még növésben vagy, semmi probléma a súlyoddal sem ha egyenletesen van elosztva ^^

Előfordul, ha a válogatáson nagyon megtetszel a modellügynökségnek,hogy képeket csinálnak rólad, megnézik a járásod. Ajánlom,hogy gyakorold a tükörben, hogy tudnád a szemeddel kifejezni a különböző érzelmeket.

A járást pedig úgy gyakorolhatod, hogy a fejedre teszel egy könyvet vagy egy vízzel teli poharat és úgy sétálgatsz.

És persze mondani sem kell a külső itt a legfontosabb,hogy mit fogsz felvenni és hogy hogyan áll a hajad illetve a sminked. Nem akarok túl sokat írni mert már biztos unod ^^ remélem segitettem :)

előző voltam :)

2010. aug. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Nem unom,hasznos dolgokat írsz:)

2010. aug. 2. 20:34
 9/14 A kérdező kommentje:
Most olvastam h egy 15 éves lány aki 168 cm tovább jutott csak nem tudott elmenni mert osztálykirándulása volt.
2010. aug. 2. 21:08
 10/14 anonim válasza:

Hát akkor annak a 15 éves lánynak pech-je volt.

Ha van kérdésed még nyugodtan írd, neked szívesen segítek.

2010. aug. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!