Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Régen sokkal szebb voltam,...

Régen sokkal szebb voltam, kezd más lenni az arcom. Miért?

Figyelt kérdés
25 leszek, régen sokkal nagyobb önbizalmam volt kb két éve. Most nem látom már magam olyan szépnek, a hajamat már nagyjából lenövesztettem az eredeti sötétszőkére de azelőtt mindig sötét barna vagy fekete volt a hajam. Nem érzem már magam olyan szépnek, mint régebben. Az alakom nem változott de az arcom annál inkább,más és nem tetszik. Mással is történt ilyen? Fogszabályzóm van, lehet az változtatta meg?

2020. júl. 7. 11:01
 1/6 anonim ***** válasza:
52%

Öregszel.

Kinél hogyan látszódik, én 40 felett lettem FÉRFI ez alatt kis taknyos fiúka ábrázatom volt szóval én most jobban “tetszem” magamnak.

F.

2020. júl. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manócska1 ***** válasza:
öregszel mint mindenki. ki lassabban ki gyorsabban. húgom pld. letagadhatna 10 évet simán..
2020. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is dettó ugyanez, hajszín, minden stimmel csak én 24 leszek.

Pont így érzek mint te. Szerintem is a korral jár. :D

2020. júl. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És ráadásul a nők hamar összeroggyannak, mi férfiak még 60 felett is sármosak vagyunk.
2020. júl. 8. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 27 körül kezdtem el ezt érezni...nagyon rossz...1-2 évig siránkoztam,viszont mostanában kezdtem jobb minőségű kozmetikumokat használni,meg kicsit “komolyabb” arcápolási rutint bevezetni,és mintha javulna a helyzet....
2020. júl. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

5!

Viszont semmi sem tart örökké , elkerülni az elkerülhetetlent nem tudod csupán odázni.

2020. júl. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!