Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért sokkal szebb az ikertest...

Miért sokkal szebb az ikertestvérem, mint én?

Figyelt kérdés

Eléggé fura kérdés lesz.


Szóval, van egy ikertestvérem, DE kétpetéjű ikrek vagyunk.

Ennek ellenére eléggé hasonlítunk egymásra. Az emberek harmada szerint egyformák vagyunk teljesen, csak a hajunk más (nekem természetes hullámos/göndör, neki egyenes); harmaduk szerint egyáltalán nem hasonlítunk, barátnőknek néznek minket; és a harmadik harmad szerint látszik hogy testvérek vagyunk, de nem gondolnának minket ikreknek.


Az ikertesóm nagyon népszerű a férfiak körében, mindig akad udvarlója, szó szerint válogathat a férfiak közül, rengeteg srácnak tetszik, sokan hívják randira is.

Viszont nekem soha nem akadtak udvarlóim, engem soha nem is hívtak úgy kifejezetten randizni, az exemet konkrétan én szedtem fel, a jelenlegi páromnál is kvázi én kezdeményeztem az ismerkedést.


A személyiségünk eléggé más, ő nagyon nyitott, közvetlen, bárkivel azonnal megtalálja a közös hangot, míg én szenvedek az ismerkedéssel, csak nagyon kevés emberrel tudok jól elbeszélgetni. Azt tudom, hogy a személyiség nagyon sokat jelent ilyen téren (mármint ismerkedés, férfiak), de ettől függetlenül engem nem néznek meg az utcán se úgy, mint őt például. Pedig ő tényleg csak egy minimálisan öltözködik csinosabban, mint én, sose hord szoknyát, nem rakja ki a mellét, se semmi.


Szóval nem értem, hogy ha nagyjából egyformák vagyunk/hasonlítunk egymásra, akkor ő miért sokkal szebb, mint én az emberek szemében.



2017. márc. 17. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán a kisugárzása miatt.
2017. márc. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"A személyiségünk eléggé más, ő nagyon nyitott, közvetlen, bárkivel azonnal megtalálja a közös hangot, míg én szenvedek az ismerkedéssel, csak nagyon kevés emberrel tudok jól elbeszélgetni. Azt tudom, hogy a személyiség nagyon sokat jelent ilyen téren (mármint ismerkedés, férfiak), de ettől függetlenül engem nem néznek meg az utcán se úgy, mint őt például. "


pedig ettől függ. érződik rajta.


tanácsot nem tudok adni, engem is mindig leszartak :)

2017. márc. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha van barátod nem mindegy? vele foglalkozz inkább, ne a testvéreddel, úgy sem tudsz ezzel mit kezdeni, úgyis ő lesz a népszerűbb, te inkább akkor tanulj, vagy sportolj valamit, nem minden a szépség
2017. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A nyitott személyisége miatt több figyelmet, pozitív visszajelzést kap, emiatt csinosabban öltözik, amitől még többet. Ezek miatt megnő az önbizalma és még magabiztosabbá és vonzóbbá válik.

Ez egy körfolyamat.


Te befelé fordulsz, lehet, hogy megnéznek, de nem veszed észre. Mivel zárkózottabb vagy, a tesódhoz képest csúnyának tartod magad, így még bizonytalanabbá válsz és a környezeted is erre fog reagálni.

2017. márc. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!