Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik szebb?

Szerintetek melyik szebb?

Figyelt kérdés

Ha izmos egy kicsit ?

[link]


Vagy ne ?

[link]



2017. febr. 12. 11:16
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a kettő között:) Izmos is, de nem látszik rajta annyira, inkább csak laposabb has.
2017. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Bár én lány vagyok de az első szebb, en is olyat szeretnek.
2017. febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a kidolgozott testű sportos izmos lányok.
2017. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

kedves Kérdező! Mivel szerintem az ilyen kérdések károsak és az, hogy léteznek is baj, ezért szeretnék Neked rendes választ adni:)


Feltettél ide két képet, nyilván hogy megtudd, melyik tetszik jobban a népnek. Ezzel nincs egyébként semmi gond, egészen addig, amíg csak érdeklődsz és nem teszed belsővé azt a képet, ami megformálódott benned (az egyébként teljesen esetleges és random emberek által adott, tehát egyáltalán nem hűen ábrázoló) válaszok által.

Ha feszültség van benned, mert nem tetszel magadnak, akkor változtass. De ne legyen benned azért feszültség, mert másoknak nem tetszel. Azért talán lehet, hogy az elhízás egészségtelen, vagy zavar, hogy nem vagy elég fürge, akármi. Ezek olyan okok, amik saját magad miatt fontosak, nem pedig a belsővé tett külső nyomás és társadalmi normák miatt. Ha saját magad miatt szeretnél változtatni, akkor jobban fogod érezni magad és hatásos lesz ha elkezdesz sportolni vagy bármi mást, mert megtapasztalod, mennyire erős és kitartó vagy és büszke lehetsz magadra.


Elmesélek neked valamit. Nem mondanám, hogy súlyproblémáim vannak, de nem vagyok modellalkat. Ez engem mindig zavart, régebben viszont azért, mert én úgy láttam, a környezetem megbélyegez emiatt. Ez igaz volt-e vagy sem, mielőtt ezt kitaláltam volna, nem tudom - de gyanítom, hogy nem. Mikor viszont saját magam kezdtem el úgy szemlélni, ahogy gondoltam, mások szemlélnek engem, a probléma igazán valóssá vált; én úgy érzékeltem, ez tényleges probléma. Emiatt az érzékelési csapda miatt lehetséges, hogy vannak olyan napok, amikor már-már szépnek találod magad, és olyanok is, amikor szerinted vállalhatatlanul festesz.

Ebből látszik, hogy nagyrészt az befolyásol, hogy érzed magad. Nálam az volt a helyzet, hogy évekig diétáztam - megszegtem - diétáztam - rossz kedvem volt. Aztán elkezdtem rájönni, hogy saját magammal teszem ezt. Akkor elkezdtem edzeni (azelőtt nyűg volt), elkezdtem élvezni, hogy tudom kontrollálni a testem, erősödöm, javul a közérzetem. Úgy éreztem, egészégesebb lettem, ettől egyre jobban éreztem magam. Persze ugyanúgy voltak hullámvölgyek, és vannak is, nem lesz "áloméleted" (ami sose létezett!), de nagyban javulni fog.

Ha nem akarsz edzeni, akkor persze ne eddz. Ha jól éreznéd magad a bőrödben, tetszenél magadnak de mások véleménye ennek ellentmond - zárd ki őket.

És te se ítélj másokat, mert amilyen szűrőkkel te méred az embereket, azokat alkalmazod saját magadra is.


Egyébként semmit nem utálok jobban, mint az ilyen colehos sikersztorikat meg motiváció cuccokat, mert hamisak, de ezt fontosnak tartottam leírni neked (és még annak, aki idetéved), mert fontos - az én életemben kiemelt jelentőséggel bír és még sok más emberében, akiket ismerek.


Szóval az a lány szebb, amelyik jobban érzi magát:) (egyébként tényleg: én is, ha jól érzem magam, sokkal többen néznek meg) :)

2017. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

En minden nap eddzek es csak azert kerdeztem mert nekem tetszik a kocka has is meg a másik is de kiváncsi voltam a többi emberre.

En is fogytam 35 kg ot, most 160 cm es 50 kg vagyok

Szóval csak kiváncsi voltam ...

Nincsenek önértékelési zavaraim, nem érdekel mások vélemény a mar. Magamnak akarok tetszeni es szerintem a kocka has szép lenne ha elérném.

2017. febr. 12. 13:00
 6/8 A kérdező kommentje:

Véleménye mar *


Ja es 19/L

2017. febr. 12. 13:00
 7/8 anonim ***** válasza:
64%

Nos, én a négyes válaszolónál rövidebb, kőnnyebben emészthetőbb választ kívánok adni. Sajnos négyes az alábbi mondata miatt veszít hitelességéból:


"Szóval az a lány szebb, amelyik jobban érzi magát:)"


Én elismerem hogy a szexi, vonzó megjelenéshez kell az önbizalom is, de egymagában kevés. Négyes, amúgy gratulálok az eredményeidhez ;-) !!


Vegyűk észre, hogy mindkét lány kimondottan karcsú! A második képen látható has csodálatosan szép, hűen ábrázolja a teremtó képességeit. Csodálatos...


Az első képen lévő test jó. Szándékosan nem mondom hogy szep. Ugyanis a kockás has, es az izomkötegek átrajzolódása fiús. Az első képen lévő csaj NŐIES, szexis.

A második csaj alkata már-már természetellenes, fiús, így maximum jónak nevezhető szépnek nem.


Tudomásul kell venni, hogy egy női test sokkal több zsírt raktároz. És ez így van jól. Ettól olyan szép kerek a popó, a cici, ettől olyan lekerekítettek és szépek a vonalak.


Remélem át tudtam adni a gondolataimat. Ja, és én pasi vagyok.

2017. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egyik sem szép. :D (a képeken)

Az első pl nem izmos, csak semmi nincs rajta.

2017. febr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!