Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A szemüveg van akit elcsúfít?...

A szemüveg van akit elcsúfít? Végülis csak egy szemüveg. De ugy gondolom a szemüvegesek nehezebben érvényesülnek a párkapcsolatokban? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 25. 06:42
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

Olyan szemüveget kell választani, ami előnyös.

Személy szerint fél éve kaptam szemüveget, nem örültem neki, mert a családban és az ismerőseim között egyáltalán nincs szemüveges, féltem, hogy mit szólnak majd hozzá, de csak pozitív véleményeket hallottam.

El kell vinni egy rokont, barátot, hogy segítsen kiválasztani, mi áll jól, egy külsős jobban látja, mint te magad.

2008. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 yuda ***** válasza:

Első nekifutásra: a szemüveg nem csúfít el.Ha bemész egy ilyen üzletbe, ingyenesen próbálgathatsz kereteket és látni fogod, mindegyik máshogy áll. Lesz előnyös és előnytelenebb-sőt kifejezetten rossz is.


Másik kérdésedre két válasz van,mert épp kapcsolódva az elsőhöz,egy jól megválasztott szemüveg öltöztet, lehet nagyon divatos...vagy éppen entellektüel...hétköznapi viseletre-alkalomra -nagymértékben hozzájárul,hogyan érzed magad-ha pl .visszahúzódóbb vagy, akkor válassz semlegesebbet, ha meg inkább kezdeményezőbb,akkor bátrabb vonalakat...de mindenképpen ez egy VISELET--kell hozzá egyfajta viselkedési forma-ugyanúgy,mint az öltözködéshez.


Másik szempont,hogy mennyit veszel, mert ha pl. egyet, akkor az inkább semleges legyen, míg ha megengedheted magadnak, akkor pl.többféle alkalomra lehet.-Gondolj úgy rá,mint egy ruházati kellékre és mindjárt egyszerűbb lesz!

Mondjuk : fekete cipő megy mindenhez általában, vagy vannak semlegesebb ruhák -így van itt is.

2008. nov. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A párkapcsolati kérdésről meg annyit, hogy nem a szemüveged miatt szeret, aki szeret. Nekem 2 hónapja volt az esküvőm. ( szemüvegben ) De ha ennyire zavaró, van kontaktlencse is a világon.
2008. nov. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha a keret jol van kivalasztva, meg elonyos is lehet. Sok olyan lanyt ismerek akiknek igenis jol all a szemuveg :)
2008. nov. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de hülyeségeket beszélsz... Mi az, hogy elcsúfít valakit? Ugyanúgy lehet csúnya egy szemüveget nem viselő ember is. Az meg, hogy nem érvényesülnek úgy a párkapcsolatokban, az meg egyenesen.... Maximum a 12-15 éveseknél lehet gond, de az meg nem is baj.
2008. nov. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én már rengeteg szemüveget próbálta,de egy se előnyös,mert pici a fejem hozzá!Egyszerűen borzalom!
2008. nov. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én szeretem a szemuvegem, es amikor mutettel kacerkodtam, akkor is ugy gondoltam, hogy megtartom a szemuvegem, csak zero dioptrias uveget teszek bele.


soha nem ereztem hatranyat

2008. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én 15 éve vagyok szemüveges...s bárki bármit mond nincs az a keret amivel jobban néznék ki mint szemüveg nélkül!! 20 éves vagyok lány nagyon erős lencse kell,s a kontaklencsét viszont nem bírja a szemem....ja és volt olyan fiú akit zavart is!! Én egyetértek abban h nehezebben érvényesülni de azért bízom benne vki igy is elfogad majd!!
2008. nov. 25. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha jó a keret, akkor akár még dob is az ember kinézetén és/vagy hangsúlyozza a stílusát. Én pl. nagyon szexinek tartom a szemüveges pasikat, ha illik a stílusukhoz. Barátom is szemüveges, hangsúlyos, karakteres keretet választott és szerintem nagyon jól néz ki benne (na persze anélkül is). Nekem nem nagyon van szükségem szemüvegre, de csináltattam egy fél dioptriásat, mert egyszerűen jó viselni, olyan, mint egy kiegészítő.
2008. nov. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szemüveges vagyok és ha nincs rajtam a párom rámszól, hogy vegyem már fel, mert szerinte sokkal jobban nézek ki szemüveggel. És a fiú munkatársaim mindig azt mondják, hogy sokkal szexibb vagyok szemüveggel, mint nélküle.
2008. nov. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!