Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű társaim! Hogy sikerül...

Kismellű társaim! Hogy sikerült elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, sovány alkatú, a melleim pedig nagyon nagyon kicsik. Komolyan mondom, alig látszanak. Ha egy feszülős felsőt vennék fel melltartó nélkül teljesen egyenesnek látszanék. Aki még hasonló cipőben jár annak hogy sikerült elfogadnia a helyzetet és magát így?
2010. aug. 1. 09:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát kis mell... Van amelyik lánynak jól áll... Én a túl nagyot sem szeretem... Szerintem a C kategória az ieális!
2010. aug. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
73%

és akkor most egy kis bíztatás a másik oldalról :)

én szeretem a kis- közepes mellű lányokat. általában a lányok szokták eltúlozni a mell témát, közel sem számít annyira mint hiszitek.

22f

2010. aug. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint imádom a pici ciciket, és hidd el, sokan vannak még így.

20F

2010. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

A nyáron egészen jól álltam önbizalom terén, de mostanság megint szégyellem, hogy kicsik. A fiú ismerőseim is gyakran szólogatnak be, persze csak viccesen és nem sértődök meg rajta, mégis fáj.

Gyakran hangoztatják a férfiak, hogy nem számít, mégis jobban megnézik a nagy mellű lányokat. Az egyik barátnőm olyan magas és olyan vékony, mint én, neki mégis háromszor akkorák a mellei.

Ezek után nem olyan könnyű elfogadni, vagy megszeretni így őket.

2012. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 hulahoop válasza:
Szia, kedves kérdező! Én is ugyanezzel a problémával küzdök, sajnos Dzsízösz Krájsz nem áldott meg nagy keblekkel. Teljesen magamba zuhantam az utóbbi napokon. Olvasgatom rengeteget ezeket a kérdéseket, és figyelj ide! Ne aggódj emiatt, mert a vonzalom belülről fakad, és annál nincs kívánatosabb nő, aki belülről ragyog, és ez a külsőre is kihat. :) Fiúk, miért ne lenne a pici cici szexi, vagy miért ne lehetne olyannyira kívánatos, mint a nagy mell? Hmm? Persze ízlés kérdése. De úgy látom, sok fiatalúrnak bejön ez. :) Higgyétek el, mi sem farok alapján választunk titeket, szóval legyetek oly szívesek, és ti se e csekély problematika alapján ítéljetek. Kérdező, Drága kérdező, mi történt veled azóta, kibékültél kicsi, de gyönyör kebleiddel? Vagy megműttetted, vagy megnőtt magától? Igazán kíváncsi vagyok a válaszodra. ;)
2017. okt. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!