Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kismellű társaim! Hogy sikerül...

Kismellű társaim! Hogy sikerült elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, sovány alkatú, a melleim pedig nagyon nagyon kicsik. Komolyan mondom, alig látszanak. Ha egy feszülős felsőt vennék fel melltartó nélkül teljesen egyenesnek látszanék. Aki még hasonló cipőben jár annak hogy sikerült elfogadnia a helyzetet és magát így?
2010. aug. 1. 09:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
több mindent vehetsz fel:D
2010. aug. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem azért nagyobb mint a tiéd szerintem, de még így is nehéz melltartót találni. De mivel én is viszonylag magas vagyok és hozzá elég vékony, nem is állna jól ha nagy mellem lenne (170 most 47kg). Nekem csak egy kicsivel kéne nagyobb, ezért lehet hogy könnyebb volt így elfogadnom magamat. Ráadásul a legjobb barátnőimnek is kicsi, ez is segít szerintem.

18L

2010. aug. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát én nagyon nehezen viselem el...Nekem előbb elkezdett nölni a mellem mint legjobb barátnőmnek erre meg neki már 2x akkora van mint nekem! :( De a barátom elfogad így ahogy vagyok!:S (170cm 53kg 18/L)
2010. aug. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Hagy írjak egy kis bíztataást a "másik oldalról". Engem Es mellekkel mert meg az ég. 15 éves korom óta napi 20 percet kell gyógtornáznom mert tönkre tette a hátamat. Eddig 3x akarták megműteni miatta a gerincemet. Ez azzal járna, hogy mesterségesen kiegyensítik a hátamat a gerinc mellé behelyezett tartóelemekkel. Természetesen egész hátas heg...

Szerencsére ezt sikerült megúszni. Akartam mellkissebítő műtétre menni de szülés előtt nem ajánlja az orvos, pláne nem 21 éves kor alatt amíg nem vagyok kifejlődve. Addig dögöljek meg, őket nem érdekli.

Ezekívül öltözködni se könnyű... a fehérneműboltok max D kosaras melltartót tartanak, és nekem nem az esztétikai okok miatt kell, hanem mert a bőröm nem bírja el a súlyt... Nem csak napközben, de alváshoz is. Igen tiszta stirás a mellem, mert a szövet nem bírta a saját súlyát. De igazándiból ez se érdekelne, akár lógjon a bokámig csak ne fájjon a hátam.

Ha pont jó felsőt veszek fel, állandóan megalázó disznó vicceket kapok. Mintha valami utolsó riherongy k.urva lennék. Pedig van párom, nem flörtölök másokkal, csak egyszerűen 40 fok van és nem akarok hőgutát kapni.

Ha bő felsőt veszek fel úgy nézek ki mintha el lennők hízva pedig inkább vékony alkatom van.


Szóval vigyázz mit kívánsz. Én bármikor cserélnék veled.


17/L

2010. aug. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


170 cm vagyok, 50 kg és elég picik a cicijeim de már nem zavar. Akkor fáj nagyon amikor egy barátom többször megjegyezte,hogy milyen kicsik a melleim.


Hordok push-up melltartót(ez nélkül én is lapos lennék)és végülis bikiniben is csinos vagyok mert szivacsosat vettem. Az elöző lány leírta, hogy mik a nagy mellek hátrányai nekem így sikerült elfogadnom magam.


Különbenis szerintem egy kis mellű nő sokkal légiesebb:))


L/18

2010. aug. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: ugyanekkora méretekkel rendelkezem :)

Egyébként nem akarok beleszólni a magánéletedbe, de egy bar*m s*ggfej a pasid. Átadhatod neki. (én kidobnám, ha ilyet mondana)


Nekem is kis mellem van, de elfogadtam. Nem bánnám, ha nagyobb lenne,de ez van :)

És ilyenkor mindig arra gondolok, hogy Kate Hudson mennyire szép, pedig kis melle van. Fürdőruhából sem szivacsosat, hanem simát használok, feleslegesnek tartom.

A kulcsszó: nem a mellméret határozza meg a szexi kisugárzást.


E-s melle csajszi téged tényleg sajnállak. Remélem nem lesznek további súlyos gondjaid, és sikerül megoldani!

2010. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia! 20 éves vagyok én is, 13 éves koromtól 17-ig szenvedtem attól ,h rondának találtam a testemet, elsősorban a kis melleimet(70/B). Most viszont szeretem és elfogadom magamat. Hosszú út vezetett idáig, de érdemes végigjárni...én erősen azt AKARTAM, hogy a kismellűség ne befolyásolja az önbizalmamat. És ha eljutsz idáig, akkor rájössz, h TÉNYLEG nem számít, h mekkora a melled. Semmilyen helyzetben. Én sem hittem el ezt, amíg fiatalabb voltam. Ma már ugyanúgy hozzámtartozónak tartom a kis melleimet, mint bármi mást magamon, amit szépnek találok.

Nagyon drukkolok neked, hogy túllépj ezen az időszakon, mert tudom, hogy ez mennyire rossz. Sok sikert!

2010. aug. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keira Knightley, Gwyneth Paltrow, Nicole Kidman, Kate Hudson, Kristin Scott Thomas - csupa gyönyörű nő, kis mellel, hidd el nem a mellméret teszi széppé a nőt! Találd meg magadon azokat az adottságokat, amit szépnek tartasz és azt hangsúlyozd ki, a kiss mell szerintem csinos.
2010. aug. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
26%

Nekem is kis melleim vannak, 70B-s melltartót hordok.

Hogyan fogadtam el magam így?


1. Annyira azért ez sem kicsi. Igaz melltartó nélkül én is lapos vagyok, de inkább ezért hordok mindig melltartót.


2. Gondolj arra, akinek még akkora sincs, mint neked. Ugye milyen szerencsés vagy?


3. Képzeld el, hogy megműttetted a melleidet és elrontották. Olyan csúnya lett, hogy teljesen kikészít. Na akkor visszasírnád a régi egészséges melleidet.


4. 50 évesen is így fognak állni a melleim és nem fogják a térdemet verdesni.


5. A kis mell is szép, sok férfinak tetszik, többnek, mint gondolnád!

2010. aug. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

168 cm vagyok, kb 55 kg. Kicsit talán nagyobb a mellem, mint a tied (melltartó nélkül sem vagyok teljesen lapos), de azért nem volt olyan könnyű megbarátkoznom a méreteimmel. Nem akarok én nagy mellet, csak egy kicsivel nagyobbat... de mivel eszembe nem jutna megműttetni magam, így meg kell barátkoznom ezzel. Az vigasztal, hogy legalább szép formásak a cicijeim. Na meg az eddigi barátaimnak semmi baja nem volt velük, sőt, a jelenlegi párom hiába gerjed eredetileg a nagy mellekre, mégis imádja az enyéimet.

És tényleg az se hátrány, hogy idősebb koromban sem kell attól félnem, hogy lógni fognak.

Na meg ahogy az egyik válaszoló írta, sok kis mellű, mégis hihetetlen csinos színésznő is van, akiknek időnként megnézem a képeit, és valamennyire ez is önbizalmat ad.

Persze szerintem mindig úgy leszek vele, hogy azért jó lenne, ha kicsivel nagyobbak lennének a cicijeim, de ennek ellenére elfogadom magam így. Legalábbis minden erőmmel ezen vagyok, hogy ne stresszeljek a kis melleim miatt.

2010. aug. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!