Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék szép nő?

Hogyan lehetnék szép nő?

Figyelt kérdés

Először is, nem értek a sminkeléshez, sem az öltözködéshez. Öltözködést megnehezíti a 185 centis magasságom is, amit jelenleg nem nagyon szeretek:(

A hajamat nem festem, halványbarna színű. Váll alá ér, jó sok van belőle, és hosszú. Szerintetek próbáljam ki más színűen?

Az arcformám hosszúkás, szemem barna. Arcbőröm kicsit heges, de különben tiszta. Csak a kamaszkorról maradt "emlékeket" őrzi. :) Tudnátok sminkelési tippeket adni? Amitől a szem nagyobbnak hat, vagy egy jó módszer arra, hogy lehetne ívelt, kihúzott (hogyan?) szemöldököm. Kozmetikus szokta szedni, csak a kihúzás nekem soha nem ment. Mi a titka?

Milyen cipők illenek miniszoknyához, ami nem magassarkú? És nem is szandál, hanem zárt.

Egy magasabb nő, ha nagyon szeretné magát kicsípni, hogy tegye? Valami szexi, de mégis elegáns módon.

Szemüvegem nincs. Ja, és 74 kiló vagyok. Tudom, ez is jó sok. Ruhaméretem 38-40-es. Bármilyen tanácsot szívesen fogadok. És nagyon köszönöm annak, aki segít!


2010. júl. 31. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
50%

Bízd a külsődet profi kozmetikusra, fodrászra.

Hidd el, értik a dolgukat!!!!!!

26/N

2010. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Neharagudj de megmondanád hány éves vagy?:D

úgy segithetünk is.:D

2010. júl. 31. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez lemaradt:) 24 vagyok.
2010. júl. 31. 21:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne hordj térdig érő szoknyát, mert az magasít.

Miniszoknyához hordhatsz valami csinosabb topánkát.

Hordj nagy táskát, mert az vékonyít, és az jól áll egy magas nőnek.

Hordhatnál tunikát is. Ha hosszú, és szép lábaid vannak, akkor vegyél a tunika mellé cicanadrágot bokacsizmával.

Feszes csőfarmert, a hosszú lábaidra, és egy csinos hosszabbított felsőt is. Hordj hozzá 3-4cms kerek orrú magassarkú cipőt.

A melegben, pedig hordj shortot, meg szoknyát.


A sminkelésről pedig annyit hogy a szemedet úgy tudod nagyobbítani, ha alul, a szempilláidnál (nem a vizes résznél) húzod ki a szemed. Használj passzoló színeket a ruháidhoz, kiegészítőidhez, egy kis szempillaspirál, szemhéjpúder, esetleg tus.

A kamasz emlékeidet alapozóval tudod eltüntetni, vagy orvosi beavatkozással. Úgy válassz alapozót, hogy a tesztert kend a kezedre, és ami a legkevésbé üt el, azt vedd meg.


Szerintem nem kell más hajszín,vagy ahogy jól érzed magad. De ha hosszúkás az arcod, és zavar a frufru lekerekíti.


Vigyél egy képet a kozmetikushoz, és mond neki hogy egy olyan szemöldököt szeretnél.


Amúgy meg ha elegáns akarsz lenni, akkor hordhatsz inget, kosztümnadrágot, csinos farmert csizmával, szoknyával, ugyanúgy ahogy a többi nő.:DD


És leginkább úgy tudod kitalálni hogy mi áll Neked jól, ha bemész egy ruhaboltba, és a fentieknek megfelelően, ruhákat próbálgatsz. Vagy magadtól is bevihetsz ruhákat ami tetszik, és ha szépnek látod magad benne vedd meg.

Ne sajnáld egy-egy ruhadarabra a pénzt mert nem az a fontos hogy sok legyen, hanem hogy az ami van megfeleljen az alkatodnak.


Remélem segítettem valamit...:D

2010. aug. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben benne van,hogy hogyan tudod optikailag nagyítani a szemeidet sminkkel :)

Egyébként ha a hajad csak simán egyenesre van vágatva,akkor vágathatsz bele átmenetet,hogy lépcsőzetes legyen,hordj hajpántot,tűzd fel elől a hajadat,hordj szép fülbevalókat.

2010. aug. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!