Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy csúnya...

Szerintetek milyen egy csúnya lány? Képek is jöhetnek. (:

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy évfolyamtársam aki ápolt volt és figyelt magára, mégis csúnyácska. Ő nem tudja ezt magáról. Néha gondolkodtam, hogy én láttam rosszul.

Képet nem szeretnék feltenni róla, de kíváncsi lennék azért a véleményetekre. Na mindegy, csak gondoltam leírom, hogy nem mindenki tud tenni az ellen, ha csúnya.

2010. júl. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Aránytalan testtel,arccal rendelkezik ... és nem ápolt.De szerintem a csunyaság belülről is fakadhat.Én pl. néha nagyon szépnek tudom látni az amúgy csunyácska vagy átlagos barátnőimet is és ez fordítva is igaz.Képet pedig rengeteget tudnék feltenni,de nem lenne fer senkivel szemben.
2010. júl. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

20:04-es ez tényleg csúnya!Lehet nem kellett volna.

Csúnya?Aki kócos és zsíros hajú,mitiszeresés pattanásos(Azokra gondolok akinek tele van vele az arcuk,és nem kezdenek mit vele)(bár ezt igénytelennek nevezném),és büdösek(ez is igénytelen inkább).Piszkosak és még sorolhatnám...

Linket én is küldhetnék egy jó párat,de nem akarok bunkó lenni.

2010. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
72%
én mitesszeres bőrű vagyok és egyáltalán nem érzem magam csúnyának. a havi fizetésem felét csak az arcom kordábantartására költöm és csakis egészségesen táplálkozom és mégis..nem tehetek róla hogy ilyen, ettől még nem lesz kevesebb a szépvonású arcom és a formás testem.
2010. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
52%
2010. aug. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nehany ember tok okos dolgokat irt.

Nem, ez nem szarkazmus volt.

2018. ápr. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!