Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen egy csúnya...

Szerintetek milyen egy csúnya lány? Képek is jöhetnek. (:

Figyelt kérdés
2010. júl. 31. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Zsíros, töredezett hajú, pattis bőrű, turcsi vagy sas orrú, sárga fogú, koszos körmű, testszagú, szőrös, folyton fintorgó.... na ezek pl nekem mind egy csúnya ellenszenves lányt juttatnak az eszembe!
2010. júl. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%

az olyan aki nem tudja mi áll jól neki, rossz szemüveg választás, az alakját rosszul kiemelő ruhadarabok, rossz frizura választás

minden amit csak lehet rosszul választ meg

2010. júl. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2010. júl. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
hát igen ööhm.:D
2010. júl. 31. 20:05
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
hájas, sárga fogak, rossz lehelet, izzadságfoltok a cuccokon, előnytelen haj (túl rövid, túl hosszú, kócos), töredezett saskörmök, nagymamás cuccok, igénytelen koszos ruhák-cipők.
2010. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
85%

szerintem a kép dolgot hagyni kéne, nem szép dolog másokat példának venni

ja és asszem 2. voltam, ja

2010. júl. 31. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Az ápolatlanság aduász a csúnyaságban. Hiába szép az alakja, ha (ahogy előttem leírták) sárga a foga, bajsza van (létezik gyanta), orrszőr, pattanások, miteszer, zsíros bőr, csimbókos haj stb.

Ha ápolt, egészséges megjelenése van, szerintem mindegy, hogy milyen ruhát vesz fel, a rossz stílustól még nem lesz valaki csúnya (extrém eseteket kivéve, punkok, emo stb.) Bár ízlések és pofonok.

Szerintem a túlsúly is csúnya. Egy túlsúlyos nőnek rengeteg komplexussal kell küzdenie, ezáltal könnyen egy fintorgógéppé válhat, vagy netán túlhangsúlyozza a 'szépségét' extra sminkkel, extrém ruhadarabokkal. Ez sem szép. Itt a durva elhízásról beszélek, nem a gömbölyű idomokkal megáldott nőkről, nem a nőcis puhaságról.

2010. júl. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyetértek a többiekkel de hogy látom amiket irtok bárki csúnyává tesznek. Tehát egy ápolt szép körmű hajú lány nem

lesz igazán csúnya. De egy szép lány aki igénytelen könnyen azzá válik.

2010. júl. 31. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem az aki kívülről próbál nagyon jól kinézni,de legbelül kiröhögi a mozgássérülteket,cikizi a fogyatékosokat,nincs tekintettel az idősekre,lenézi a szegényebbeket,főleg a vele egykorú lányokat,akiknek nem telik márkás cuccra,és még sorolhatnám. Másszóval a beképzelt öntelt önző p.csák irtó rondák tudnak lenni,legfőképp azért mert nem szereti őket senki. Ilyenkor mindig egy alma jut eszembe,ami gyönyörű piros,és fényes de belül,már felzabálta valami élősködő,és rohad,hát ezt sem enné meg senki.Sajnos egyre több ilyen "alma" van.


25/L

2010. júl. 31. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
jajj az almás példa, nyelvtan könyvemben volt egy ilyen kis rövid őőőőő szöveg és ez volt a lényege:]] de jó, hogy eszembe juttattad
2010. júl. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!