Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha 17 évesen johnsons...

Gáz ha 17 évesen johnsons baba samponal mosok hajat?

Figyelt kérdés
Mert a hajamnak ez jó... Köszi a válaszokat.!
2010. júl. 29. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne gáz?

Senkinek semmi köze,hogy mivel mosol hajat.

2010. júl. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, az nem csak babáknak van ;) Én is vezsek néha gyerekeknek való termékeket, pl gyümölcsös fogkrémet, máskor babasampont, megint máskor hintőport vagy babaolajat (vízbe pár csepp).
2010. júl. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 évesen fürdetőkrémmel mosom az arcomat, azóta szép az arcbőröm. Nem érzem cikinek. :)
2010. júl. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én meg baba popsitörlőt hordok magammal mindenhova...

meg babaszappannal mosakodok, meg a többi.

miért lenne gáz? nem csak babáknak való hanem bárkinek akinek érzékenyebb a bőre

2010. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz? :D Én 18 vagyok és én is gyereksamponnal mosok hajat, mert ebben nincs sodium laureth sulfate és sodium lauryl szulfát, ami nem gyengén károsítja a hajat.
2010. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
és a tesómnak a tusfürdő,sampon az egybent szoktam használni és nagyon jó a hajamra és a bőrömre is:)
2010. júl. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi akkor jó.. megnyugodtam:D
2010. júl. 29. 20:24
 8/9 anonim ***** válasza:

Én és a párom(25/F) baba tusfürdőt használunk,én még baba hintőport,és babapopsitörlőt is használunk.

Miért lenne gáz,még jobb termékek mint amik felnőtteknek lenne.

22/L

2010. júl. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
XD XD Figyi!Babáknak minek gyártanának pl.zsíros meg száraz hajra való sampont,nekik nincs is zsíros hajuk!(Legalábbis gondolom...)Meg van ilyen Baba férfiaknak.Az se a 2 éveseknek kell.És mi van a Baba dezodorokkal?Azt se kicsik szokták használni.Úgyhogy egyáltalán nem égő!
2011. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!