Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért ilyen, , színváltós, ,...

Miért ilyen, , színváltós, , a szemem? Link

Figyelt kérdés

a képek nincsenek retusálva csak picit világosítva, de amúgy már tükörben is észrevettem hogy más színű... mindek a hatása lehet?! fény?


[link]


2010. júl. 29. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
hát mindenkinek ilyen ha a fénnyel játszik -.-"
2010. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a különbőző fényerősségek miatt van :) Amúgy megjegyzem, nagyon szép a szemed és a szemöldököd is tetszik :)
2010. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogy színváltós..XD olyan nincs is h. egyik percbe ilyen színű a másikba meg olyan:D

Amúgy fény.:)

2010. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

jóólvan nem úgy gondoltam hogy egyik percben ilyen a másikba meg amolyan :D


2.köszönöm szépen :)

2010. júl. 29. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem színváltós. A fény erőssége ahogy változik, más mélységekben világítja át az íriszedet alkotó rostokat, ezért van. Pl. az enyém szürke, kék vagy nagyon erős fényben rózsaszínes.
2010. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hogyne lenne? nekem van mikor kék a szemem, és van mikor bezöldül. nemtudom miért, de tényleg így van.
2010. júl. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Attól is függhet, mennyi vért kap az írisz (mert az egy izom, ugye.) Ha kevesebbet kap mint általában, akkor lehet másabbnak látni még. pl. van aki akkor látja más színűnek a szemét amikor ideges. Tehát az írisz vérellátottsága függhet a hangulatváltozásoktól is.
2010. júl. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :))
2010. júl. 29. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!