Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenek ezek a cuccok?...

Milyenek ezek a cuccok? Lehetne suliba hordani?

Figyelt kérdés

Most váltok sulit, fontos az első benyomás. Azt szeretném, ha picit hóbortos, de megértő, segítőkész csajszinak látnának, és nem divatmajomnak. Szerintetek?


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


16L


2010. júl. 29. 01:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, a csizma meg a naci még okés, de a többi elég ronda.
2010. júl. 29. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a kabát nem tetszik, a karkötő meg érdekes én nem hordanám azt sem de a többi jó
2010. júl. 29. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de egy ruha alapján hogy állapítod meg valakiröl, hogy segítökész és megértö?
2010. júl. 29. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem a karkötők nagyon tetszenek, a nadrág elmegy. A többiről nekem éppen egy beképzelt lány jut eszembe.
2010. júl. 29. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hordd azt, amit mindig is szoktál. magadat add
2010. júl. 29. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igy pont egy divatmajomnak fognak nézni. Márha észrevesznek, mert tök jól beleolvadsz a tömegbe... A karkötöket kivéve, meg talán a kabátot(az erős minta miatt) tuti divatmajomnak néznek. :)
2010. júl. 29. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kabátot fel nem venném,nagyon csúnya.A karkötők meg nem mennek azokhoz a ruhákhoz,csizmához,gyűrűhöz amiket belinkeltél.Inkább öltözz úgy ahogy eddig,ne akarj valaki más bőrébe bújni.Legyél igényes és ápolt,kedves és barátságos,akkor tuti jó lesz az első benyomás.Sok szerencsét a sulihoz!
2010. júl. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A télikabát szörnyű. A nadrág okés. A csizma elmegy - nem szeretem a lilát. A hátizsák okés, esetleg kitűzőkkel formáld a magad kedvére. A gyűrű, hát lila - nekem türkizben vagy fűzöldben jobban tetszene, de amúgy nincs vele gond. A karkötő zsírkirály! :)
2010. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem ezek jó cuccok, csak mind különböző stlusú... szóval óriási baki lenne együtt hordani mondjuk a hátizsákot azzal a csinos nacival. :D nem kell divatmajomnak lenni és ezekben a cuccokban nem is lennél, csak figyelj oda, hogy mit mivel párosítasz...


pl egy ilyen összeállítást el tudnék képzelni

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


kicsit színesebb verzió:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


bár való igaz, hogy egy iskolásnak a hátizsák a legjobb!!! :)


20/L

2010. júl. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
09:51 & kérdező: Egyikőtök ízléstelenebb, mint a másik. Nem tudom eldönteni, melyik összeállítás volt a legnevetségesebb.. de mindegyik borzalmas. Azt meg nem akarom elképzelni, hogy miket aggattok magatokra hétköznap...
2010. júl. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!