Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 17 evesen normalis hogy...

Bxby.girl666 kérdése:

17 evesen normalis hogy ekkora a mellem?

Figyelt kérdés

Azt mondtak hogy ez orokolheto es egesz csaladban mindenkinek jo nagy van es en teljesen lapos lettem. Allitolag nem fogadtak orokbe

Amugy ha valaki nem fogna fel milyen kicsi akkor a 70As melltartot nem tolti ki

Es nem erdekel a fiuknak mi tetszik mert magamnak akarok tetszeni

Es valami tippek mitol legyen nagyobb(hizni nem tudok sehogy)


2020. máj. 8. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy normális.

Még nőhet egyébként kicsit. De nyilván nem lesz sose nagy, ha most ekkora.

Nekem is elég kicsi. Kb. akkor volt, mint neked tini koromban. Én se töltöttem ki még a legkisebb melltartót sem. 20 éves korom körül azért kicsit változott. Előtte nagyon sovány is voltam. Gondolom, azért is nőtt picit, mert sikerült pár kilót felszednem, hogy ne legyek túl sovány.

Viszont én sok előnyét látom, úgyhogy megbékéltem vele. Egyébként nálunk is mindenkinek közepes vagy nagy a családban, csak nekem lett ilyen pici.

2020. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Normális. Nem lehet növelni, csak sebészeti úton.
2020. máj. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Normális,van akinek felnőtt korában is akkora marad.Az,hogy neked nem lett csak nagy a családból pedig nem azt jelenti,hogy örökbe fogadtak.Növelni csak műtéti úton lehet.
2020. máj. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az. Lehet valamelyik regebben elt felmenod formajat orokolted. :P
2020. máj. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet, hogy az apai nagyanyád mellét örökölted. Csak épp nem az az apád, akit annak hiszel.
2020. máj. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

Van ilyen. Majd szülés után lesz nagyobb csak.


Addig pedig csak a popsidat formázhatod, mert azt az izmok teszik kerekké. Cicibél az elfogadás az egyetlen út.

2020. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
60%
Cicinél*
2020. máj. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!