Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez valami hihetetlen gusztusta...

Ez valami hihetetlen gusztustalan, nem? :O:O KÉÉÉP

Figyelt kérdés

[link]


A lánynak az egész melltartója kint van... Hát ez most hogy? Vagy ez csak nekem ilyen visszataszító? Hát ennyi erővel minek rá a fölső?


2010. júl. 28. 23:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
68%
én attól is kivagyok ami a mellette lévőnél figyelhető meg: a csőtop kilógó fekete melltartópánttal...mindig ledöbbenek mikor látom, h egy felnőtt nőbe egy csöpp jó ízlés sem szorult
2010. júl. 29. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Fuuh,hát nagyon gázul néz ki.A szexitől nagyon messze van,ez már ízléstelenség.Én már azon is ki akadok ha valaki felvesz egy hátul teljesen kivágott felsőt,és csak úgy felvesz hozzá egy melltartót.
2010. júl. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ez egyáltalán nem gusztustalan,a gusztustalan teljesen mást jelent.Nem szép az igaz,de egy buliba ha akar,vegye fel,van akinek bejön,van aki kiröhögi.

Egyébként annyira utálom,amikor valaki azt mondja,hogy "jajj,milyen igénytelen,hogy a pánt nélküli felsőhöz fel vett egy sima melltartót!"

Szerintem ha színben passzolnak egymáshoz,akkor nem olyan gáz,még mindig jobb mintha melltartó nélkül,és kilátszana a mellbimbója,vagy pl.fehér pólóval,a rózsaszín melltartó gáz,de egy fekete-fekete szerintem nem.

2010. júl. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

00:13

Jaj,de tudtam hogy befog linkelni valaki egy sovány lányt..Itt egyáltalán nem arról van szo ki hány kilo, hanem arrol, hogy miért nem lehet normálisan öltözködni..Előre is mondom, hogy tisztelet a kivétenek, de legtöbbször a tulsulyosok szoktak nem megfelelő modon öltözködni..Amugy meg tényleg undorito a lány a képen, nyilván már annyira mutatni akarta a dekoltázsát, hogy egy kicsit tul lőtt a célon..:D

2010. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
ÍPfuj, ennyire igénytelennek lenni. :S Ez undrító! Remélem, véletlenül csúszott le az a póló, és a kedves hölgy nem hiszi azt, hogy ettől szexi...
2010. júl. 29. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kissé olcsó, könnyen kapható hatást kelt, az tuti. Ráadásul kék felső, piros melltartó... Kinek mi tetszik, de én így biztos nem mennék emberek közé. Ez a szexitől távol áll, inkább közönséges.
2010. júl. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ti akik undorítónak tartjátok még véletlenül se éljetek Angliában és Amerikában..Én Angliában szinte minden nap ilyen vagy ennél érdekesebb öltözékű lányokat/fiúkat látok..Hozzáteszem,hogy én nem járok disco-ba és nappal a bevásárló központól kezdve az egyéb tevékenységig ez van..Azt is hozzáteszem,hogy itt kint a vékonyabb lányok a fiatal lányok még jobban kiöltöznek így mint a túlsúlyosak..Ez nem a súlyról van szó..

De ellenben veletek(és amit az elmúlt 4 év alatt sikerült megtanulnom,értenem) hogy senki sem különb a másiknál..Itt senki nem szólja meg a másikat a külseje miatt,senki nem tesz hasonló megjegyzéseket,mert elfogadják,hogy mindenki úgy él,úgy néz ki,és úgy öltözködik ahogy ő maga akar.Mindenki a saját egyéniségét adja vissza,és hogy ki milyen stílusban? Hát senkit nem zavar..Lehet,hogy az aki itt undorítót kiált annak az öltözéke,külseje is mások szemében undorító..Lehet,hogy sokan azt hiszik magukról,hogy bizony ők jól néznek ki,és jól öltöznek,mások a háta mögött kiröhögik..

Talán nektek sem másokkal kéne foglalkozni,vagy nem evvel..Talán el kéne fogadni,hogy vannak olyan emberek akik másképp öltözködnek,másképp gondolkodnak mint ti..

Szerintem ez sem rosszabb mint az amikor látsz 30 fiatal lányt és mint a tojás annyira hasonlítanak külsőre egymásra.Egyforma haj,egyforma viselet..

2010. júl. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!