Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak nektek tetszik ha egy...

Férfiak nektek tetszik ha egy nő haja jól ápolt, egyenletesen hosszú és nincs benne semmi "cifra"?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen van és sose volt vele problémám, de az ismerős nő barátnők folyton le akarják vágni nekem. Nem értem miért, én egyszerűen csak nem akarok olyan lenni, mint a sokéves átlag. Rengeteg pozitív visszajelzést kapok, sokak szerint nagyon szép vagyok, nincs is magammal problémám, csak 1-2 nő folyton ezzel zaklat, hát gondoltam megkérdezem itt. :)
2010. júl. 25. 19:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
szerintem akik aztmondják vágasd le, féltékenységből mondják, mert nekik nem olyan szép a hajuk. Én is növesztem, de nagyon lassan nő sajnos, és lépcsőzetesre van levágva, igaz ez is divat, meg elég sok embernek így van levágva, de muszáj, mert ha egyhosszú akkor rálapul a fejemre, így meg kevésbé... =)
2010. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Neten sose ismerkednék, szerencsére még nem vagyok rászorulva. 18 vagyok és kb. a derekamig ér. Nekem se töredezett, bár ápolom is rendesen.
2010. júl. 25. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!