Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiak nektek tetszik ha egy...

Férfiak nektek tetszik ha egy nő haja jól ápolt, egyenletesen hosszú és nincs benne semmi "cifra"?

Figyelt kérdés
Nekem ilyen van és sose volt vele problémám, de az ismerős nő barátnők folyton le akarják vágni nekem. Nem értem miért, én egyszerűen csak nem akarok olyan lenni, mint a sokéves átlag. Rengeteg pozitív visszajelzést kapok, sokak szerint nagyon szép vagyok, nincs is magammal problémám, csak 1-2 nő folyton ezzel zaklat, hát gondoltam megkérdezem itt. :)
2010. júl. 25. 19:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tetszik.
2010. júl. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

nehogy levágd:) nekem a hosszú egyenes haj a gyengém:)


van pasid?

2010. júl. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nyáron? Pasi? Ments Isten. :)
2010. júl. 25. 19:28
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálam pont ez a nyerő :P 22f
2010. júl. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A kategória kicsit rossz :D

Egyébként miért lenne rossz így a hajad?:D Ha neked tetszik, akkor maradjon így! De egyébként ez sem ismeretlen, nagyon sok lánynak van ilyen haja=)

2010. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nyáron pasi ? ments isten..

akkor kinek kell hogy tetszen?

anyádnak?

2010. júl. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy nem randizom, pont ezért nem kell kapcsolat nyáron. Mellesleg jó kapcsolatom van anyukámmal, így igen fontos, hogy neki IS tetszen.
2010. júl. 25. 19:45
 8/12 anonim ***** válasza:
nagyon is. ráadásul ha olyan barna, ami nyáron kicsit "szőkül" akkor a legjobb. szerintem tuti lehet, kár levágatni. én ismerek egy lányt akinek hosszú, egyenes, barna haja van és egyszerűen gyönyörű, mármint jól áll neki nagyon. bár ígyis-úgyis szép lenne :) hány éves vagy?
2010. júl. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

2. vagyok

ha kalandra vágysz írj privit:P vagy magányosan szeretsz masztizni?

2010. júl. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, de nekem tetszik. Milyen hosszú? Nekem is nagyon hosszú van, egyenesre van a vége vágva, igaz hullámos hajam van, úgyhogy nem tűnik túl szabályosnak az összkép. Nekem is mondják folyamatosan (nagymamámtól kezdve a barátokon keresztül azokig, akiket csak látásból ismerek), hogy miért nem vágatom már le, ilyenkor mindig azt mondom, hogy éppen most kezdtem el komolyabban növeszteni, ilyenkor mindig kikerekedik a szemük. XD Múltkor az egyik csoporttársam kérdezte tőlem, hogy miért nem vágatok valami rövid (vállig érő) tépett fazont és színezem be. -.- Mert minden 2. csajnak olyan van!

Ugyanakkor ott a másik oldal, hogy vadidegenek leszólítanak az utcán, és kérdezgetnek, hogy mennyi ideje növesztem, hogy ápolom, adjak már valami tippet, mert nekik sokkal rövidebb a hajuk és mégis törik. Mindig megesketnek, hogy le ne vágassam, mert mekkora kincs a hosszú egészséges haj.

Nekem az a fontos, hogy elsősorban nekem tetsszen, ne pedig másnak (értsd pasik). :)

2010. júl. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!