Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem tudom milyen stílust...

Nem tudom milyen stílust használják magas sarkú szoknya, vagy sportos, mint kettő jól áll, nem tudok dönteni, szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2020. jan. 11. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Magassarkú szoknyát vegyél!
2020. jan. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen az elsőt. Az a legnőiesebb kombináció főleg harisnyával.
2020. jan. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Akár használatod mindkettőt is. Mármint, naptól függően. Nem tudom hány éves vagy, dolgozol-e, vagy stb., de ha pl. tudod, hogy városban rohangálós napod lesz, akkor inkább sportos. Viszont ha pl. szinte egész nap egy épületben fogsz tartózkodni, akkor elegáns. De sportosan is lehet elegánsnak lenni. Mármint ha pl. rákeresel arra, hogy "sporty elegant outfits", látsz rengeteg inspiráló összeállítást. Szóval nem muszáj konkrétan kiválasztanod, hogy csak is milyen stílusú ruhákat hordj.
2020. jan. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊😊❤
2020. jan. 11. 21:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Magassarkú szoknya kombo
2020. jan. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ milyen napod lesz. Ha egész nap szaladgálni fogsz, akkor sportcipős stílus. De hangulattól is függ. Ha olyan kedved van vedd fel az egyiket, ha amolyan kedved van vedd fel a másikat. Legyen alkalomhoz illő mindig, a többi meg nem számít.
2020. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
De miért kell dönteni? Sose értettem, miért akarnak az emberek mindenképpen megfelelni valamilyen stílusnak. Miért nem azt veszed fel, amelyikhez éppen kedved van és amiben aznap jól érzed magad?
2020. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!