Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ex-duci csajok: sikertörténete...

Ex-duci csajok: sikertörténeteket, tanácsokat tudtok mondani?

Figyelt kérdés

Mennyi idő volt lefogyni?

Milyen sporttal/étrenddel sikerült?


Milyen voltál előtte/utánna:

[link]


???


2010. júl. 20. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
170 magas vagyok,78 kiló voltam most vagyok 60 kiló kereken,ez a 18 kiló úgy ment le,hogy nagy részt koplaltam,naponta kétszer ettem és sok vízet ittam 35 nap alatt adtam le azóta egy dekát nem híztam vissza,viszont mindennap futok 20 percet és csinálok 30 felülést,ha ezeket nem tenném talán már 100 kiló lennék. Nem eszem édességet csak hetente egyszer.
2010. júl. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kb 4 hónap volt. De ez nagyon megterelő volt.

Sport csak tesi órákon, az étrend pedig nagyon bonyolult volt és nagyon keveset lehetet enni. Pl: mindenből csak 5 dkg-ot amit valjuk be egy kicsit kevés. + 4-5* étkezés , az étrendet pedig dietitikus állította össze nekem.


Ja és 4 hónap alatt 15 kg-t fogytam :)

2010. júl. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hűha! Gratulálok az előző kettőnek! Én is leakaron fogyni 78 kg vagyok, minimum 65-re!! Az első nagyon meglepett, 35 nap alatt 18 kg? Ez komoly? És nem híztad vissza? Hát gratulálok!
2010. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen nem híztam vissza,de sajnos nagyon sokat dolgoznom ezért,ha most abba hagynám a sportot és megint enném a csokikat kb 2 hét alatt feljönne 10 kiló és bizony ez elkeserít,de ha arra gondolok,hogy megszereztem az álom alakot ezzel akkor eltűnik a rossz kedv:)

Sok sikert neked is a fogyózásban.

2010. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor egyél, mikor valóban éhes vagy. Ha annyira kaját szeretnél kivenni a hűtőből és fél óránként nyitogatod, akkor inkább vegyél ki ásványvizet és igyál valamit. Én nem szeretem az édességeket, ezzel nincs gondom. Sültkrumplis meg egyéb junkfood-os ételeket mellőzd.

Inkább reggel egyél többet és a vacsorát hagyd ki.

Ha lehetőségedben áll, minden nap csinálj annyi felülést, amennyit bírsz. Én olyan 60-70 körül szoktam abbahagyni, mikor elkezdtem, még csak 25öt bírtam, ez egy hónapja volt. :) Emellett nem árt némi futás, biciklizés vagy uszoda!

164 cm vagyok és 60 kg.

2010. júl. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kedves Első válaszoló!

Azt mondtad, hogy naponta kétszer ettél. Érdekelne, hogy mikor történt a két étkezés a napod folyamán. Volt olyan, hogy nagyon éhes voltál, és mondjuk bevettél egy rágót vagy megettél egy szelet puffasztott búzát?

Csak azért tettem fel ezeket a kérdéseket, mert a Te diétáddal szeretnék fogyni. :)

2010. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát nem tom mennyire számít ez sikertörténetnek de kb 5 hónap alatt fogytam 18 kg-ot 86-ről 68-ra 172 cm vagyok 14/L kevesebbet ettem több fehérje kevesebb szénhidrát és sport sajnos még így is kövérnek érzem megam egyébként a szerint a kép szerint amit belinkeltél olyan 5-6-os voltam mosz olyan 3-4 inkább 4-es vagyok:D remélem segítettem
2011. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!