Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismetek youtubeon plastictinke...

Ismetek youtubeon plastictinkerbellt? Ha igen mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 19:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
bocsi nem láttam :/
2010. júl. 18. 20:28
 12/15 anonim ***** válasza:

Én ismerem.Szegénynek az volt a nagy szerencsétlensége,hogy valamelyik bunkó állat felrakatta a napiszarra..

Szeretem az ilyen haul videókat,meg a make up tutorial videókat,a vlogokat,meg minden ilyesmit,és nem itélem el azért,amit csinál.Itt Magyarországon lenézik az ilyesmit,ebböl is látszik mennyire kulturált világban élünk.Attol,mert valakinek nem tetszik,meg nem látja értelmét,még másnak tetszhet.És igenis sokan vannak akiknek ez tetszik.Amerikába nagy divat ez,idővel talán majd itt is elfogadják..

2010. júl. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Osztom az utolsó válaszát.

Én is csak jókat gondolok róla és remélem,hogy ezen a zárkózott és szerencsétlen Mo.on is elterjed az ilyesmi!

Üdv!

2010. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
4 lábujjú :D
2010. júl. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon vicces kedves utolsó.És,ha csak tényleg négy lábujja lenne?Hogy lehetnek a magyarok ilyen idióták?Szerinted viccesek a testi és szellemi fogyatékkal élő emberek?Nem vagy semmi,igazi vagány csávó/kislány aki kitudja nevetni egy beteg embertársát.Elnézést,őket inkább nevezném embernek,mint téged.Amúgy meg 5 van neki,de mindegy.
2010. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!